سبد خرید خالي مي باشد

logo بافت تصویر بر روی تابلو فرش ماشینی - یک فرش

بافت تصویر بر روی تابلو فرش

این مورد را ارزیابی کنید
(15 رای‌ها)

هدیه دادن و گرفتن از دیرباز مورد توجه بشریت بوده و به اندازه قدمت انسان، سابقه دارد. در حقیقت هزاران سال است که مردم با، به راه انداختن مراسم و جشن های مختلف به یکدیگر هدیه می دهند.هدیه دادن و گرفتن، واضح ترین روشی است که فرد می تواند علاقه خود را به طرف مقابل نشان دهد و حتی برعکس، ممکن است فردی بخواهد با کمترین صدمه به طرف مقابل رابطه شان را پایان دهد. او می تواند این کار را با هدیه دادن انجام دهد. افرادی که به مقوله هدیه توجهی ندارند، معمولا این علائم و اشارات اجتماعی را بسادگی از دست می دهند.

بنا بر گفته روان شناسان هدیه دادن و گرفتن می تواند برای افراد بسیار مهم باشد و موجب سلامت روح و در نهایت جسم دو طرف شود. در حقیقت این عمل افراد را در شرایط برد ـ برد قرار می دهد و احساسات خوب و بسیار خوشایندی در هر دو طرف ایجاد می کند و موجب صمیمیت و در نتیجه احساس امنیت بیشتر می شود. در حقیقت هدیه دادن و گرفتن باعث ترشح هورمون «سروتونین» می شود که در مغز افراد تنظیم کننده حالات روحی شان است.

گاهی اوقات برخی افراد صرفا برای رفع تکلیف هدیه می خرند و در این گونه مواقع جوراب، کمربند و از این قبیل کالاها را مناسب می دانند. اگرچه این اجناس نیز بسیار ضروری است، اما با دادن این نوع هدایا نمی توانید به دریافت کننده این احساس را بدهید که برایتان مهم هستند و آنها احساس خاص بودن نمی کنند. اگر می خواهید چنین حسی به او بدهید بهتر است برایش چیزی بخرید که بسیار شادترش کند. یک تابلو فرش از چهره شخص می تواند یک هدیه خاص برای او محسوب شود.

یک فرش با دارا بودن مجموعه ای کامل از فرش ماشینی در زمینه تبدیل عکس به تابلو فرش و چاپ دیجیتال تصویر بر روی فرش نیز آماده ارایه خدمات می باشد.

لازم به ذکر است که بافت تصویر بر روی تابلو فرش با چاپ تصویر بر روی تابلو فرش و فرش ماشینی متفاوت می باشد.بطور مثال در بافت تابلو فرش محدودیت رنگ باعث می شود که بعضی از رنگ ها با رنگهایی دیگر جا به جا شوند در بعضی موارد با شیوه ای موسوم به اسپرتی کردن به رنگی نزدیک به آن رنگ نزدیک میشود ولی در چاپ هیچ محدودیت رنگی وجود ندارد.در چاپ بر روی تابلو فرش رنگ با استفاده از پرینترهایی بر روی تابلو فرشی سفید رنگ پاشش می شوند که با دست کشیدن بر روی تابلو فرش دید نامحسوسی نسبت به عمق سفیدی تابلو فرش خواهید داست ولی در بافت تابلو فرش تصویر نخ ها از قبل رنگ شده اند استفاده میشود.

tabdil5 بافت تصویر بر روی تابلو فرش ماشینی - یک فرش

در تابلو فرش چاپی سفارش شما بصورت تکی انجام شده و یک تابلو فرش با سایز درخواستی تحویل می شود ولی در تابلو فرش های بافتی، 2 عدد بافت می شوند که یکی بر عکس هست و اگر در عکس متنی وجود داشته باشد متن برعکس شده و عملا تابلو فرش کارایی خود را از دست می دهد.ولی یکی از تابلو فرش ها بدون مشکل و با سایز درخواستی تحویل مشتری می گردد.

در هر دو مدل تابلو فرش چاپی و بافتی رنگ ها دارای ثبات می باشند و با شستن یا قرار گرفتن در معرض آفتاب کیفیت خود را از دست نخواهند داد.

رنگ ها در تابلو فرش ماشینی

مسلما رنگ هایی که برای بافت چهره استفاده میشوند با رنگ فرش هایی که برای منازل اسفاده میشوند تفاوت زیادی وجود دارد. حجم زیاد رنگهای ست شده روی ماشین آلات بافت باعث میشه تا در بازه های نامشخص رنگها تعویض شوند و رنگهایی که مد روز و مورد سلیقه مردم هستند و برای فرش منازل مناسب می باشند انتخاب شوند.بنابر این سفارش تابلو فرش چهره رو باید شرکتی انجام دهد که همواره رنگ های مناسب بافت چهره رو در پالت رنگی خود حفظ کنند.معمولا در پالت های رنگی از نوعی رنگ بژ محصوص و نوعی کرم مخصوص استفاده می شود تا کار تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی هرچه بهتر انجام شده و حاصل کار زیباتری به مشتری تحویل داده شود.

انتخاب تصویر مناسب برای تابلو فرش

برای سفارش تابلو فرش همواره باید سعی شود تا عکسی به بهترین کیفیت را انتخاب کنید.هرچه عکس با کیفیت تر، تابلو فرش زیباتر تولید خواهد شد.همواره سعی کنید عکس انتخابی با سایز درخواستی همخوانی داشته باشد.بطور مثال عکس شما بصورت عمودی است ولی سفارش شما افقی و یا عکس در اندازه ایست که مثلا اگر تابلو فرش سایز 700.100 سانتیمتر تولید شود کیفیت و زیبایی بیشتری خواهد داشت ولی مشتری سایز 50.70 سفارش می دهد.در این موارد کارشناسان ما با مشتری تماس گرفته و با اجازه و هماهنگی مشتری سایز مناسب را انتخاب می کنند.

یک فرش همواره آماده مشاوره و پاسخگویی در مورد فرش و تابلو فرش ، به شماره همراه 09128388287 در تلگرام ، واتس آپ ، اینستاگرام و  با شماره تلفن 03154737678 بصورت تلفنی به شما عزیزان می باشد.

کیفیت!

تابلو فرش های تولیدی یک فرش 1000 شانه ، تراکم 3000 ، نخ 100درصد اکرلیک هیت ست شده ترک دارای کیفیت و دوام بالا ، ضد حساسیت و الرژی ، بدون پرزدهی ، مقاومت بالا در برابر نور می باشند.تابلو فرش های چاپی یک فرش دارای ثبات رنگی بالا می باشند و با شستشو کیفیت خود را از دست نمیدهند.در حال حاضر دستگاههای 1000 شانه از برورترین دستگاههای بافت فرش ماشینی می باشند.نخ اکرلیک استفاده شده در تابلو فرش های سفارشی 18 سه لا می باشند که در حال حاضر با کیفیت ترین نوع و مرسوم ترین نوع نخ برای تولید فرش ماشینی هستند.

سفارش تابلو فرش چهره 3 مرحله کلی دارد که به شرح زیر می باشد:

1- ارسال سفارش از سوی مشتری

2- تهیه نقشه تصویر با بهترین کیفیت و نزدیکترین حالت و ارسال برای مشتری

3 - تایید از طرف مشتری ، بافت و ارسال به درب منزل

 tableau_custom بافت تصویر بر روی تابلو فرش ماشینی - یک فرش

جهت راهنمایی بیشتر در مورد نحوه سفارش میتوانید به منوی راهنمای سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش مراجعه نمایید.

 مدت زمان انجام تبدیل عکس به تابلو فرش

بعد از سفارش توسط مشتری کارشناسان ما بلافاصله مشغول کار شده و بعد از بررسی تصویر ارسال شده اگر تصویر مشکلی نداشته باشد اقدام به تهیه نقشه قابل بافت برای دستگاه می کنند در غیر اینصورت با مشتری تماس گرفته و هماهنگی های لازم را به عمل می اورند.پروسه تهییه نقشه بین 1 تا 3 روز کاری طول میکشد.

بعد از تهیه نقشه و ارسال برای مشتری از طریق ایمیل و اطلاع رسانی از طریق شماره تماس ، اگر طرح تایید شود به واحد تولید جهت بافت تابلو فرش شخصی ارسال می شود.اگر طرح تایید نشود نقطه نظرات مشتری دریافت شده و در نقشه اعمال می شود و دوباره ارسال می گردد تا طرح مطابق با سلیقه مشتری پیش رود. پروسه بافت تابلو فرش بین 3 تا 7 روز کاری طول می کشد.

در چاپ عکس بر روی تابلو فرش این پروسه ها حذف ، بعد از سفارش توسط مشتری تصویر بررسی شده و تصویر ارسالی بر روی تابلو فرش چاپ می شود.چاپ دیجیتال بر روی تابلو فرش معمولا بین 2 تا 4 روز کاری انجام میپذیرد.

tableau_digital بافت تصویر بر روی تابلو فرش ماشینی - یک فرش

شما بیننده گرامی می توانید با مراجعه به صفحه راهنمای سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش از چگونگی سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش اطلاع پیدا کنید.همچنین با مراجعه به صفحه سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی می توانید تابلو فرش ماشینی خود را سفارش دهید.یک فرش هر روزه سفارشات زیادی دریافت و به نحو احسنت سفارش را انجام و به مشتری تحویل می دهد ، با مراجعه به منوی نمونه کارهای تبدیل عکس به تابلو فرش ، میتوانید از نمونه کارهای ما دیدن نمایید.اگر مایل هستید تا تابلو فرش چاپی سفارش دهید میتوانید با کلیک بر روی منوی سفارش چاپ بر روی تابلو فرش، سفارش خود را برای ما ارسال نمایید.

tabdil بافت تصویر بر روی تابلو فرش ماشینی - یک فرش     tabdil2 بافت تصویر بر روی تابلو فرش ماشینی - یک فرش     tabdil3 بافت تصویر بر روی تابلو فرش ماشینی - یک فرش

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

fast_delivery بافت تصویر بر روی تابلو فرش ماشینی - یک فرش

ارسال سریع

ارسال سریع و ارزان به سراسر ایران توسط پست ، تبپاکس و باربری

guarantee بافت تصویر بر روی تابلو فرش ماشینی - یک فرش

ضمانت بازگشت تا 7 روز

ضمانت بی قید و شرط کالای خریداری شده تا 3 روز و تا 7 روز در صورتی که مغایرتی با عکس و مشخصات درج شده در سایت داشته و یا دارای ایراد اولیه باشد قابل تعویض و برگشت است.

payment بافت تصویر بر روی تابلو فرش ماشینی - یک فرش

پرداخت در محل

پرداخت در منزل پس از دریاف کالا با پرداخت بیعانه در سراسر ایران با همکاری پست و تیپاکس

guarantee_2 بافت تصویر بر روی تابلو فرش ماشینی - یک فرش

تضمین بهترین کیفیت و کمترین قیمت

تمامی محصولات دارای بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت توسط یک فرش تضمین شده است.

phone_call بافت تصویر بر روی تابلو فرش ماشینی - یک فرش

سفارش تلفنی

دریافت سفارشات به صورت تلفتی از 9 صبح تا 9 شب شنبه تا 5 شنبه

09128388287 - 03154737678

اطلاعات تماس

تلفن : 03154737678

همراه : 09128388287

ایمیل : info@1farsh.com

آدرس : اصفهان - آران و بیدگل - خیابن بعثت - بعثت 14 کد پستی 8741784151

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مقالات، کوپن تخفیف و فروش های ویژه در خبرنامه ما عضو شوید آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
captcha بافت تصویر بر روی تابلو فرش ماشینی - یک فرش 

ما را تایید می کنند

logo_enamad بافت تصویر بر روی تابلو فرش ماشینی - یک فرش