علاقه مندی (0)
0

تبدیل عکس به تابلو فرش

تبدیل عکس به تابلوفرش ماشینی

تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی با استفاده از بهترین الیاف، رنگبندی عالی، در کمترین زمان و با هزینه مناسب تخصص ماست. فقط کافیست با مراجعه به صفحه راهنمای سفارش تبدیل عکس به تابلوفرش و اطلاع از چگونگی فرایند تبدیل عکس به تابلوفرش،‌ عکس مورد نظر و ابعاد آن را تعیین کنید و بقیه کار را به ما بسپارید.

custom tableau carpet

رنگ بندی شفاف، بافت ریز و قابل شستشو بودن از دیگر ویژگی هایی است که تبدیل عکس به تابلو فرش را در میان مردم و به خصوص نسل جوان مورد پسند قرار داده است. از سوی دیگر فرش و تابلو فرش به عنوان یکی از قدیمی ترین هنرهای ایرانی، از بهترین و لوکس ترین وسایل مورد استفاده در تزئین منزل محسوب می شود که زیبایی و هنر را در بهترین ترکیب ممکن به تصویر می کشد.

تبدیل عکس به تابلو فرش از جذاب ترین و منحصر به فردترین هدیه هایی است که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. ماندگاری، ظرافت و زیبایی نهفته در تابلو فرش از جمله دلایلی است که منجر به افزایش اسقبال عمومی برای سفارش و تبدیل عکس به تابلوفرش شده است. به عبارت دیگر، دیدن تصویر خود و یا عزیزان بر روی تابلوفرش حسی از زیبایی و جاودانگی را به ارمغان می آورد که کیفیت بافت و مواد اولیه مورد استفاده در آن، تضمین کننده زیبایی و لطافت فرش است.

تضمین می کنیم !

یک فرش از ابتدای تاسیس تا کنون همیشه در جلب اعتماد مشتری بسیار کوشیده و به لطف خداوند همیشه در این امر موفق بوده است.لذا در همین جهت همیشه به مشتریان عزیز اطمنیان می دهد در هر شرایطی کنار مشتری حضور دارد و حق را همیشه به مشتری خود می دهد و کلیه ایرادات را وارد دانسته و با کمال احترام از مشتری حمایت می کند چنانچه در سفارش ارایه شده به مشتری نقصی وجود داشته باشد با کمال احترام بر دیده منت و کلیه اقدامات لازم در جهت رضایت مشتری رو انجام خواهد داد.از همین سو همیشه در سفارشات تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی بافتی بعد از دریافت سفارش از طرف مشتری در مرحله اماده سازی فایل نقشه جهت تولید ابتدا فایل برای مشتری ارسال شده , نقطه نظرات دریافت و بر اساس سلایق مشتری اعمال شده و بعد از تایید نهایی از سوی مشتری تابلو فرش تولید خواهد شد.چنانچه کار تولیدی بعد از تحویل به مشتری نقصی در تابلو فرش و یا قاب تابلو فرش داشته باشد و مشتری ظرف مدت ۷ روز مورد را اطلاع دهد , یک فرش بر اساس تصمیم مشتری نقص را بر طرف کرده و یا هزینه رو کاملا و عینا به مشتری بازگردانده و مراتب عذرخواهی رسمی و کتبی نیز خدمت ایشان ارسال خواهد شد. همواره به یاد داشته باشید که در ارسال سفارش ممکن است از طرف پست , تیپاکس و ... به تابلو فرش اسیبی وارد شود که این موارد از عهده یک فرش خارج می باشد.یک فرش همیشه کلیه مرسولات خود را بیمه کرده و از مشتری درخواست می کند در هنگام تحویل, بسته را جلوی مامور باز و بررسی کرده و اگر موردی از قبیل شکستگی , پارگی , خیسی و ... مشاهده کرد ابتدا به مامور اطلاع داده و بعد با یک فرش تماس حاصل نماید.شرط لازم پرداخت خسارت از طرف بیمه و شرکت تحویل دهنده مرسوله در این موارد رویت مشکل فیزیکی در حضور مامور تحویل دهنده می باشد و در غیر اینصورت هیچکدام از طرفین تعهدی در این زمینه نخواهند داشت.

صبر کنید!باز هم یک فرش در راستای احترام به مشتری در کنار شماست.چنانچه مرسوله رو تحویل گرفتید و بعدا مشکلی در مرسوله مشاهده کردید حتما با ما تماس بگیرید تا با کمک یکدیگر مشکل را برطرف سازیم.

0913-362-5755 / 031-547-37-678

هفت روز هفته از ۸ صبح الی ۱۲ شب
با ما تماس بگیرید!

 

تابلو فرش بافتی یا چاپی؟

 

tableau custom 2

یک فرش با استفاده از دانش به روز در زمینه تولید فرش ماشینی اقدام به تبدیل عکس به تابلوفرش کرده است که این خدمت را در ۲ نوع بافت و چاپ انجام می دهد.تابلو فرش های بافتی تابلو فرش هایی هستند که از قبل نخ مورد استفاده رنگ شده اند و امکان تغییر در پالت رنگ و نخ دستگاه تولید تابلو فرش نیست.در سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی همیشه ۲ تخته از تابلو فرش تقدیم مشتری می شود, دلیل این امر این است که دستگاه های تولید فرش ماشینی ( به جز دستگاه های تولید گلیم ) بصورت جفت تولید میکنند, بدین صورت که هر ۲ تابلو یا فرش قرینه یکدیگر هستنند.

در تبدیل عکس به تابلوفرش از نخ اکرلیک هیت ست شده استفاده می شود که به تابلو کیفیت خاصی می بخشد و ماندگاری را چندین برابر می کند.این مدل تابلو فرش ها در تولید محدودیت هایی نیز از قبیل محدودیت در رنگ و سایز دارند که بطور مثال تعداد رنگ بکار رفته در این تابلو فرش ها ۸ رنگ می باشد که با ترکیب همین ۸ رنگ اصلی تابلو فرشی نزدیک به عکس اصلی طراحی و تولید می شود.همچنین محدودیت در سایز از این قرار است که تابلو فرش های بافتی چون در کنار فرش تولید می شوند باید سایز های استانداردی داشته باشند که بطور مثال این سایز ها 50x70 / 50x100 / 70x100 / 100x150 / 100x200  و 150x2225 سانتیمتر می باشد.

لازم به ذکر است که توان تولید تابلوفرش در بعضی مواقع به سفارش مشتری در سایز های بزرگتر و خاص نیز فراهم شده است.

تابلو فرش چاپی

در تابلوفرش های چاپی , تابلو فرش از قبل به صورت سفیدرنگ و به صورت رول های 300x800 سانتیمتر و در مواردی رول های کوچکتر و بزرگتر تولید می شوند و بعد از تولید و تکمیل به قطعات کوچکتری تقسیم بندی, و با دستگاه برش میخورند.معمولا رول ها در سایز های 35x50 / 50x70 / 50x100 / 70x100  / 100x150 و 150x225 قطعه بندی و برش می خورند.در تولید تابلو فرش های مخصوص چاپ از نخ پلی استر هیت ست شده استفاده می شود که این مدل تابلو ها رو در مقایسه با تابلو فرش هایی با نخ اکرلیک جهت چاپ برتری می دهند که به وضوح برتری این مدل تابلو فرش با نخ پلی استر ( ابریشم گونه ) در هنگام چاپ عکس روی تابلو فرش ماشینی برای ما محرز شده است بدین دلیل که تابلو فرش هایی با نخ پلی استر شفافیت و کیفیت بیشتری در چاپ نسبت به تابلو فرش های با نخ اکرلیک دارند.

بطور کلی اگر بخواهیم این ۲ مدل تابلو فرش را با بکدیگر مقایسه کنیم می توانیم به چند نکته اساسی و مهم اشاره کرد که در نهایت این مشتری است که تصمیم گیرنده نهایی بوده و بر اساس سلیقه خود سفارش می دهد.

۱ - تابلو فرش های بافتی محدودیت رنگ دارند و در نهایت کار بین ۷۰ تا ۸۵٪ به تصویر اصلی شبیه می شود ولی در تابلوفرش های چاپی محدودیت رنگی وجود ندارد و تابلو فرش بین ۹۰ تا ۹۵٪ به تصویر اصلی شبیه می شود

۲ - در تابلو فرش های چاپی فقط با هزینه ای که پرداخت می شود فقط یک تخته تابلوفرش تقدیم مشتری می شود در حالیکه در تابلو فرش های بافتی همیشه ۲ تخته تولید و تقدیم مشتری می گردد

۳ - در تابلو فرش های بافتی ماندگاری, بیشتر از تابلو فرش های چاپی است

۴ - سرعت در روند تولید تابلو فرش های چاپی بیشتر از تابلو فرش های بافتی است که در تابلو فرش های چاپی ۱ تا نهایت ۲ روزه و در تابلوفرش های بافتی ۵ تا نهایت ۸ روزه سفارش اماده می شود ( البته در موارد فورس تابلو فرش های بافتی ۲ تا ۳ روزه نیز اماده می شوند)

۵ - در تابلو فرش های چاپی فقط  روی فرش رنگ امیزی می شوند در حالیکه عمق فرش همچنان خام و سفید رنگ است ولی در تابلو فرش های بافتی به علت اینکه نخ از قبل رنگ شده است تا عمق تابلو فرش به همان رنگ روی تابلو فرش هست.

۶ - اصالت اصالت اصالت! , نکته ای که همیشه در هنگام صحبت با مشتریان ذکر میکنیم اصالت کار است که تابلو فرش های بافتی اصالت بیشتری نسبت به تابلو فرش های چاپی دارند

0913-362-5755 / 031-547-37-678

هفت روز هفته از ۸ صبح الی ۱۲ شب
هنوز سردرگم هستید؟! با ما تماس بگیرید!

 

 

قیمت تبدیل عکس به تابلو فرش چاپی

 مشخصات فنی

مشخصات فنی برای تبدیل عکس به تابلو فرش مورد توجه, مشتمل بر مجموعه نکاتی است که بیانگر ابعاد، اندازه، جنس پود، ارتفاع نخ خاب و به طور کلی کیفیت تابلو فرش بافته شده خواهد بود. یک فرش با برخورداری از دستگاه های تولید فرش ماشینی به روز و الیاف مرغوب قادر به ارائه و بافت انواع تابلو فرش در ابعاد ۷۰ × ۵۰ / ۱۰۰ × ۵۰ / ۱۰۰ × ۷۰ / ۱۵۰ × ۱۰۰ و بزرگتر بوده که در تراکم ۳۰۰۰ و شانه ۱۰۰۰ بافته می شود. جنس نخ مورد استفاده برای تابلو فرش اکرلیک هیت ست شده و جنس پود در کلیه سفارشها از نوع پنبه بوده و در تعداد رنگ مورد استفاده در هرگونه سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش معادل ۸ رنگ است. ارتفاع نخ خاب نیز بین ۸ تا ۹ میلیمتر محاسبه شده است.

مشخصات فنی در سفارش چاپ عکس روی تابلو فرش ,  شانه ۱۲۰۰ و تراکم ۳۶۰۰ با نخ ابریشم گونه با ارتفاع ۷ تا ۸ میلیمتر و همچنین استفاده از جوت در پود می باشد.تابلو فرش های چاپی قابل تولید در سایز های 35x50 / 50x70 / 50x100 / 70x100 / 100x150 و 150x225 می باشند که در مواردی به سفارش مشتری سایز های سفارشی نیز تواید می شوند.

 

 انواع قاب

frame

نکته دیگری که در سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش باید مدنظر داشته باشید، سفارش قاب برای تابلو فرش است. در یک فرش در حدود ۱۶ مدل ( در حال حاضر ) نوع مختلف مشتمل بر قاب های با کد های ۱۰۱ تا ۱۱۶ تولید می شود و برحسب ابعاد تابلو فرش مورد نظر و موجودی انبار، می توانید سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش را به همراه قاب تکمیل فرمایید توجه داشته باشید که یک فرش همیشه همه مدل های قاب های معرفی شده در وب سایت را در سایز های استاندارد موجود دارد پس نگران عدم موجودی قاب مورد نظر نباشید و با خیال آسوده سفارش خود را تکمیل نمایید.یک فرش برعکس بسیاری از وب سایت ها و همکاران , دارای کارگاه ساخت قاب اختصاصی است که این مهم بر کیفیت و قیمت کارها بسیار تاثیر گذاشته و مشتری بعضا تا ۳۰٪ قاب را نسبت به دیگر رقبا " ارزانتر " میتواند خریداری کند.

شایان ذکر است در قسمت پیش نمایش سفارش، می توانید تصویر اصلی قاب انتخابی خود را به مشاهده کنید و درصورت عدم تناسب عکس و قاب، نوع قاب را به دلخواه تغییر دهید. در غیر این صورت، می توانید گزینه بدون قاب را انتخاب کنید. بدیهی است قیمت تمام شده سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش بر حسب موارد مذکور متغیر می باشد.

به یاد داشته باشید بعد از پرداخت همواره از قسمت پروفایل من - سفارشات میتوانید جزئیات سفارش خود را ملاحضه نمایید.

 

 

سوالات متداول

 

کانال ما در تلگرام کانال ما در تلگرام کانال ما در ایتا کانال ما در ایتا کانال ما در آی گپ کانال ما در آی گپ کانال ما در سروش کانال ما در سروش پیج ما در اینستاگرام پیج ما در اینستاگرام

 

لطفا این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

خواندن 25961 دفعه

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (37)

Rated 5 out of 5 based on 1 voters
This comment was minimized by the moderator on the site

امروز تابلو فرش بافتی به دستم رسید.
قبلا هم از یک شرکت دیگر چنین فرشی سفارش داده بودم.
ولی این تابلو فرش با فاصله زیاد از سفارش قبلی بهتر بود.

بسیا زیبا و ‌حرفه ای.
حتما توصیه میکنم امتحان کنید.
بهترین هدیه ای که یک شخص میتونه دریافت کنه.

موفق...

امروز تابلو فرش بافتی به دستم رسید.
قبلا هم از یک شرکت دیگر چنین فرشی سفارش داده بودم.
ولی این تابلو فرش با فاصله زیاد از سفارش قبلی بهتر بود.

بسیا زیبا و ‌حرفه ای.
حتما توصیه میکنم امتحان کنید.
بهترین هدیه ای که یک شخص میتونه دریافت کنه.

موفق باشید.

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام و تشکر از شما سفارش بسیار قشنگ و عالی بود،همان که می خواستیم شد ،یک هدیه عالی
در کوتاهترین زمان ممکن به دستمان رسید . به بقیه هم سفارش میکنم اگر قصد تهیه تابلو فرش با عکسهای دلخواهشان را دارند صد درصد به یک فرش اعتماد کنند پشیمان...

با سلام و تشکر از شما سفارش بسیار قشنگ و عالی بود،همان که می خواستیم شد ،یک هدیه عالی
در کوتاهترین زمان ممکن به دستمان رسید . به بقیه هم سفارش میکنم اگر قصد تهیه تابلو فرش با عکسهای دلخواهشان را دارند صد درصد به یک فرش اعتماد کنند پشیمان نخواهند

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
كيفيت كار عالي بود بهترين كادويي بود كه من تا الان به مناسبت روز پدر براي پدرم هديه داده بودم و خيلي مورد پسند خانواده ام شد! همه ي اينا به كنار واقعا مشاوره ي خيلي مفيدي داشتين واقعا سپاسگزارم .

This comment was minimized by the moderator on the site

Very nice and perfect With skilled people .I offer to everyone . best iran`s
souvenir

Good luck Mr ramezanzadeh

Best for you

Mr pi from UK

آخرین بار در تاریخ حدود 4 سال قبل توسط سعید ویرایش شد سعید
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام عرض ادب و احترام، واقعا کارتان عالیست از هرجهت چه آماده سازی سفارش ،چه بحث زمان بندی کار ، چه کیفیت کار و چه در بخش قاب کار .من در جایگاه حقوقی خود به عنوان یک سرممیز ایزو از شما سپاسگزارم و آرزویم پیشرفت هرچه بیشتر شماست .موفق و موید و...

با سلام عرض ادب و احترام، واقعا کارتان عالیست از هرجهت چه آماده سازی سفارش ،چه بحث زمان بندی کار ، چه کیفیت کار و چه در بخش قاب کار .من در جایگاه حقوقی خود به عنوان یک سرممیز ایزو از شما سپاسگزارم و آرزویم پیشرفت هرچه بیشتر شماست .موفق و موید و پیروز باشید.

ادامه مطلب
آخرین بار در تاریخ حدود 4 سال قبل توسط سعید ویرایش شد سعید
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام به همه دوستان
اگه واقعا قصد سفارش تابلو فرش ماشینی رو دارین اصلا شک نکنید. من قبلاً به یک شرکت دیگه سفارش دادم که متاسفانه از سفارشم پشیمون شدم. بعد از اون تجربه بد اصلا قصد نداشتم دیگه سراغ فرش ماشینی سفارشی برم. خوشحالم که به یک فرش اعتماد...

سلام به همه دوستان
اگه واقعا قصد سفارش تابلو فرش ماشینی رو دارین اصلا شک نکنید. من قبلاً به یک شرکت دیگه سفارش دادم که متاسفانه از سفارشم پشیمون شدم. بعد از اون تجربه بد اصلا قصد نداشتم دیگه سراغ فرش ماشینی سفارشی برم. خوشحالم که به یک فرش اعتماد کردم. وقتی کار رسید دستم کلا نظرم نسبت به تابلو فرش ماشینی و سفارشی عوض شد.
واقعا تشکر میکنم از یک فرش، ضمناً برای طراحی هم کلی وقت گذاشتن که بخاطر همه چیز دستتون درد نکنه.
اگه دوباره بخوام سفارش بدم حتماً انتخابم شما خواهید بود

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
کیفیت فرش و تصویر خیلی خوب و قابل قبول هست
پیگیری و سرعت تکمیل سفارش و روند ارسال هم خیلی خوب بود خیلی به موقع سفارشم به دستم رسید...
ممنون

This comment was minimized by the moderator on the site

من صمیمانه از آقای رمضانزاده تشکر میکنم بابت‌پیگیری و صبر و متانتشون با مشتری...و اینکه هیچگونه نارضایتی و پشیمونی بابت سفارش کارم ندارم...من سفارشم برای انگلیس بود و از اولین روز تا اخرین روز برای ارسال ایشون با صبوری بسیار پیگیر تمامی سوالات...

من صمیمانه از آقای رمضانزاده تشکر میکنم بابت‌پیگیری و صبر و متانتشون با مشتری...و اینکه هیچگونه نارضایتی و پشیمونی بابت سفارش کارم ندارم...من سفارشم برای انگلیس بود و از اولین روز تا اخرین روز برای ارسال ایشون با صبوری بسیار پیگیر تمامی سوالات بنده بودن....و من بسیار خوشحالم که با این‌مجموعه آشنا شدم‌ برای سفارشات و کارهای آینده...

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

با سلام
من از کیفیت و سرعت عمل کار کاملا راضی هستم و قیمتها هم منصفانه است. از پاسخگویی و مشتری مداری جناب آقای رمضانزاده هم کاملا راضی و خرسند هستم. بدینوسیله مراتب رضایت و سپاسگذاری خودم رو از ایشان اعلام میکنم. بسیار ممنونم

آخرین بار در تاریخ حدود 5 سال قبل توسط سعید ویرایش شد سعید
This comment was minimized by the moderator on the site

تشکر از شما جناب سیفی.یکی از اصل های مهم ما در یک فرش پاسخگویی ۲۴ ساعته همراه با صبر و ارایه بهترین پیشتنهادات به مشتری است.
ممنون از شما برای انتخاب یک فرش جهت خرید تابلو فرش

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام کیفیت کارشون عالی بود ممنون و سپاسگزارم از آقای رمضانزاده عزیز که واقعا پاسخگویشون و راهنمایی راجب کاراشون عالی بود و من تونستم انتخاب درستی رو داشته باشم تاحالا اینترنتی خرید نکرده بودم هرکی میترسه که کلاهبرداری باشه یا کیفیتش اونی نباشه که...

سلام کیفیت کارشون عالی بود ممنون و سپاسگزارم از آقای رمضانزاده عزیز که واقعا پاسخگویشون و راهنمایی راجب کاراشون عالی بود و من تونستم انتخاب درستی رو داشته باشم تاحالا اینترنتی خرید نکرده بودم هرکی میترسه که کلاهبرداری باشه یا کیفیتش اونی نباشه که میگن من بهتون اطمینان میدم که کارشون عالیه و پشیمون نمیشین بدرود

ادامه مطلب
آخرین بار در تاریخ حدود 5 سال قبل توسط سعید ویرایش شد سعید
This comment was minimized by the moderator on the site

بسیار ممنونیم از شما خانم راحیل اولا بابت انتخاب ما و دوم برای نظر خوبتون.
به امید خرید های بیشتر
موفق و شاداب باشید

آخرین بار در تاریخ حدود 5 سال قبل توسط سعید ویرایش شد سعید
There are no comments posted here yet
بارگذاری بیشتر ...

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟