علاقه مندی (0)
0
 • پرسش های تبدیل عکس به تابلوفرش
 • 1. سفارشات معمولا چند روزه آماده میشه؟

  در حالت عادی سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش بافت بین ۵ تا ۸ روز و سفارش چاپ روی تابلو فرش ۱ تا ۲ روز کاری آماده میشن

 • 2. قبل از بافت تابلو فرش آیا نقشه رو به ما نشون میدین؟

  بلی- در سفارشات تبدیل عکس به تابلو فرش بافتی بعد از اماده شدن نقشه, از طریق تلفن با شما ارتباط برقرار شده و از طریق ایمیل , تلگرام , واتس اپ و یا هر راهی که شما بفرمایید فایل برای شما ارسال می شود.

 • 3. سفارش چطوری به دستم میرسه؟

  کلیه سفارشات تبدیل عکس به تابلو فرش در یک فرش از طریق پست و یا تیپاکس ارسال و درب منزل یا محلی که در آدرس قید شده تحویل میشود.

 • 4. شیوه پرداخت به چه صورتی است؟

  یک فرش به دو شیوه سفارشات رو قبول و انجام می دهد.شیوه اول مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت شده و مابفی سفارش در موقع تحویل به مامور پرداحت می شود.

  شیوه دوم کل مبلغ پرداخت شده و سفارش بعد از آماده سازی ارسال می شود.

 • 5. سفارشم چند روزه به دستم میرسه؟

  بسته به موقعیت جغرافیایی مشتری تحویل سفارش حداقل ۱ روزو حداکثر ۵ روز کاری می باشد.بطور مثال سفارشات تهران معمولا ۱ روزه تحویل می شوند و سفارشات نقاط دورتری مثل کیش یا بندرعباس بین ۲ تا ۳ روز کاری.توجه داشته باشید یک فرش بعد از اماده شدن سفارش بدون درنگ بسته را تحویل پست یا تیپاکس می دهد و گاهی ممکت است بخاطر کم احمالی مامورین مربوطه بسته دیرتر از موعد تحویل شود که اولا این موارد به ندرت اتفاق می اوفتد و ثانیا یک فرش تا لحظه تحویل سفارش پیگیر مرسوبه می باشد.

 • 6. سفارش خیلی فوری هم انجام میدین؟

  بلی.یک فرش تا حد امکان سفارشات خیلی سریع را نیز انجام می دهد.بطور مثال در سفارش بافت حداقل مدت بافت را ۲ روزه و در سفارشات چاپ حداکثر ۳ ساعته انجام می دهد.

 • 7. برای خارج از ایران هم سفارش انجام میدین؟

  بلی - با افتخار یک فرش تاکنون سفارش هایی برای کشور های مانند آلمان , ژاپن , سوئد , آمریکا , چین , گرجستان , افعانستان , عراق , هلند و ... انجام داده و از طریق پست ایران پست DHL و یا ار طریق هوایی برای مشتری ارسال کرده است.

 • 8. حتما باید قاب هم سفارش بدم؟

  خیر.در یک فرش میتوانید سفارش خود را هرطور که مایل هستید ثبت کنید هیچ اجباری برای خرید قاب نیست!

 • 9. چطور سفارشم رو ثبت کنم؟

  شما از طریق لینک های زیر می توانید مستقیما سفارش خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت کنید.

  [button style="3d" url="http://www.1farsh.com/custom_tableau/order-custom-tableau-carpet.html" target="blank" color="#ffffff" background="#930213" background_hover="#b60d23" size="9" wide="yes" center="yes" icon="icon: shopping-basket"]سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش بافتی[/button]

  [button style="3d" url="http://www.1farsh.com/custom_tableau/order-print-on-the-carpet.html" target="blank" color="#ffffff" background="#1f3919" background_hover="#296323" size="9" wide="yes" center="yes" icon="icon: shopping-basket"]سفارش چاپ عکس بر روی تابلو فرش[/button]

 • 10. به جز ثبت سفارش آنلاین راه دیگه ای هست؟

  بلی . شما میتوانید از طریق تلگرام واتس آپ پیام رسان های داخلی مانند سروش ایتا یا آی گپ همچنین تماس تلفنی و یا ایمیل سفارش خود را ثبت کنید.

  [button style="3d" target="blank" color="#ffffff" background="#391932" background_hover="#632351" size="9" wide="yes" center="yes" icon="icon: envelope-o"]آدرس ایمیل ما : info@1farsh.com[/button]

  [calltoaction align="right" title="۰۹۱۲-۸۳۸-۸۲۸۷ - ۰۳۱-۵۴۷-۳۷-۶۷۸" button_text="همیشه در کنار شما هستیم!" button_color="#fcfcfc" button_background="#ed1c24" radius="۳px" button_radius="۳px"]هفت روز هفته از ۸ صبح الی ۱۲ شب[/calltoaction]

  کانال های ما در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها

  button style="bubbles" url="https://t.me/joinchat/AAAAAEkuAq6LiVU169dcAg" target="blank" color="#000000" background="#4fc6fb" background_hover="#3abcf5" size="9" icon="images/Telegram-logo.png"]کانال ما در تلگرام[/button] [button style="bubbles" url="http://eitaa.com/joinchat/1271791627C392cd5542d" target="blank" color="#000000" background="#faae5c" background_hover="#e7953d" size="9" icon="images/eita-logo.png"]کانال ما در ایتا[/button] [button style="bubbles" url="https://profile.igap.net/join/KfJvucNpIGpRTx5sItXhOyqxF" target="blank" color="#000000" background="#1ed9e9" background_hover="#24b1bd" size="9" icon="images/igap-logo.png"]کانال ما در آی گپ[/button] [button style="bubbles" url="https://sapp.ir/yekfarsh_custom" target="blank" color="#000000" background="#38acd0" background_hover="#47a6c3" size="9" icon="images/soroush-logo.png"]کانال ما در سروش[/button] [button style="bubbles" url="https://www.instagram.com/yekfarsh_com/" target="blank" color="#000000" background="#939ed2" background_hover="#8a93bd" size="9" icon="images/iinstagram_logo.png"]پیج ما در اینستاگرام[/button]

   

 • 11. هزینه ارسال چقدر است؟

  در سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش و چاپ عکس روی تابلو فرش هزینه ارسال رایگان بوده و یک فرش هزینه ارسال تا درب منزل را پرداحت می نماید.

 • 12. چطور اعتماد کنم؟

  یک فرش دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و همچنین دارای ادرس ثبتی در گوگل مپ.همچنین وجود تعداد زیادی نمونه کار گواه بر اصالت و حقیقی بودن یک فرش و اعتماد تعداد زیادی از مشتریان عزیز است.

 • 13. بعد از انجام سفارش عکس چی میشه؟

  یک فرش متعهد است بعد از انجام سفارش و تحویل و تایید از سوی مشتری تصویر ارسال را از روی همه سیستم های موجود حذف نماید و درصورت انتشار تصویر از سوی یک فرش حق شکایت و پیگیری از سوی مشتری محفوظ است.

  یک فرش به صورت پیش فرض تصاویر نمونه کارهای خود را در سایت و شبکه های اجتماعی به نمایش میگذارد و چنانچه مشتری از این کار ناراضی باشد بعد از اعلام از سوی مشتری بلافاصله تصویر حذف خواهد شد.

  یک فرش در مواردی همچون تصاویر خانم ها , عروسی و یا هر تصویری که مخالف با شئونات اسلامی باشد تصویر را مخدوش می نماید.