علاقه مندی (0)
0

تبدیل عکس به تابلو فرش

جدیدترین محصولات

تابلو فرش چاپی

پرفروش ترین ها

قوانین و مقررات

ﺗﻤﺎﻣﻲ ﻛﺎﻻﻫﺎ و ﺧﺪﻣﺎت اﻳﻦ ﻓﺮوﺷﮕﺎه، ﺣﺴﺐ ﻣﻮرد داراي ﻣﺠﻮزﻫﺎي ﻻزم از ﻣﺮاﺟﻊ ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ ﻣﻲﺑﺎﺷﻨﺪ و ﻓﻌﺎﻟﻴﺖﻫﺎي اﻳﻦ ﺳﺎﻳﺖ ﺗﺎﺑﻊ ﻗﻮاﻧﻴﻦ و ﻣﻘﺮرات ﺟﻤﻬﻮري اﺳﻼﻣﻲ اﻳﺮان اﺳﺖ

استفاده شما از فروشگاه یک فرش و سفارش كالا از این تارنما به معنی توافق کامل و موافقت شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

الف) شرایط فروشگاه:

1 - خرید کالا و یا هر گونه محصول مجازی از فروشگاه یک فرش تماماً بر مبنای قوانین جمهوری اسلامی ایران و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک صورت می پذیرد.

2 - خدمات و محتويات این فروشگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است.

3 -  مالکیت معنوی اطلاعات موجود در فروشگاه یک فرش به این سایت متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. قابل ذکر می باشد که هر گونه استفاده از محتويات فروشگاه یک فرش فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی یا تایید با سرویس پست الکترونیکی فروشگاه از طرف مدیر فروشگاه یک فرش امکان پذیر می باشد.

4 - شما می توانید براى اخذ اجازه کتبی از طریف فرم تماس با ما اقدام نمایید.

5 -  نقل قول از محتويات فروشگاه یک فرش برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.

6 -  كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه یک فرش مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

7 - كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

8 - فروشگاه یک فرش هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد فروشگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

9 - فروشگاه یک فرش هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در فروشگاه یک فرش شکل می گیرد، پذیرا نیست.

10 - تمام ابزاری که در فروشگاه یک فرش با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. فروشگاه یک فرش هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.

11 - تمام شرایط و خدمات فروشگاه یک فرش برمبنای آخرین سیاستهای این  سایت شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در سایت فروشگاه مندرج می گردد. برای اطلاع از آخرین شرایط و خدمات می توانید عضو خبرنامه سایت شوید.

12 - ارتباط فروشگاه یک فرش با کاربران فقط از طریق تارنمای www.1farsh.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. فروشگاه یک فرش متعهد می شود که به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

13 - مالکیت معنوی محتويات فروشگاه یک فرش  شامل قانون حق تکثير مي باشد.

14 - کليه حقوق محفوظ است.

ب) شرائط و خدمات فروش کالا:

1 -  از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاهای اینترنتی از جمله فروشگاه یک فرش ، ما به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند، همچنین کالاهای عرضه شده از نظر حقوقی، "دعوت به ایجاب" است.

2 - فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه یک فرش درج نموده است.

3 - فروشگاه یک فرش به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

4 - در حال حاضر مالیات بر ارزش افزوده در قیمت کالاها لحاظ شده و مشتری وجهی اضافه تر از قیمت کالا پرداخت نمی کند، بنابراین ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا طبق پیش فاکتور صادر شده، خواهد بود.

5 - مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه یک فرش درج شده و فروشگاه یک فرش به عنوان فروشنده متعهد می باشد تا با رعایت سیاستهای مشخص و معین ارسال کالا، سفارش مشتری را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

6 - در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده ی او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

7 -  منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی، که بیان می‌دارد: «در هرمعامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌ کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود»، در صورت انصراف مشتری از خرید کالا در مدت زمان هفت روز کاری، مشتری باید از طریق یکی از راه های ارتباطی  تماس با ما این امر را به اطلاع بخش فروش رسانیده تا هماهنگی های لازم صورت گرفته و پس از عودت کالا و بررسی سالم بودن آن ، نسبت به عودت وجه کامل خرید کالا به  حساب اعلامی از سوی مشتری اقدام گردد. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالا و همچنین هزینه عودت آن بر عهده مشتری میباشد.

8 - کالاهای سفارشی قابل استرداد نیستند.

9 - چنانچه در هر مرحله از سفارش، مشتری از سفارش ثبت شده منصرف شد باید ازطریق یکی از راه های ارتباطی  تماس با ما اعلام نماید. در صورتی که سفارش بصورت نقدی ثبت شده باشد و مبلغ به حساب فروشگاه واریز شده باشد قبل از آماده سازی و تحویل به پست تمامی مبلغ و در صورت اماده سازی کالا و بسته بندی هزینه مورد نظر کسر و بقیه به حساب اعلامی از سوی مشتری واریز می گردد.

ارتباط مستقيم با کاربران:

فروشگاه یک فرش به دنبال رضايت کامل شما کاربران گرامی می باشد لذا خواهشمند است مراتب را با پر کردن و ارسال فرم ارتباط با ما به اطلاع ما برسانید.

تابلو فرش ایات قرانی

تابلو فرش مینیاتوری

تابلو فرش پرتره

ghab