علاقه مندی (0)
0

تبدیل عکس به تابلو فرش

جدیدترین محصولات

تابلو فرش چاپی

پرفروش ترین ها

آیا امسال کابینت های آبی و سبز رنگ جای کابینت های سفید رنگ را خواهند گرفت؟

هنوز هم رنگ های خنثی , غالب و عامه پسندترند.اما اخیرا در سایت houzz داستان متفاوتی از رایج ترین کابینت ها به گوش می رسد.در این مطلب در مورد ویژگی های عکس هایی که بیشترین میزان آپلود را از houzz در 3 ماه اخیر داشته اند ،صحبت خواهیم کرد .

بله ! کاملا درسته ! زمان و باز هم اطلاعات نشان می دهد که اکثریت مردم آشپزخانه های سفید و خاکستری رنگ را ترجیح می دهند ، اما این روزها کابینت های آبی و سبز رنگ به وفور در طراحی ها دیده می شود.در اینجا نگاهی به هشت آشپزخانه با کابینت های آبی یا سبز رنگ houzz که اخیرا توجه زیادی را به خود جلب کرده اند می‌اندازیم.

کابینت آشپزخانه آبی رنگ

1- کابینت‌های آبی مجلل به همراه قطعات برنجی و نورپردازی مناسب در آشپزخانه ای در شهر آستین تگزاس یک دستورالعمل فوق العاده و دلپذیر برای یک طراحی به روز و مدرن.کف پوش چوبی رگه دار با رنگ روشن و قفسه‌ها به فضا گرما می‌بخشند و ترکیب آنها با کاشی سفید رنگ با طرح زیگزاگ (چپ و راست)، یک پیشخوان سفید و خاکستری فضای متعادل می‌سازد.

کابینت آشپزخانه سبزرنگ

2 - اگر این کابینت های سبز رنگ مجلل، کابینت های سفید را از ذهن شما پاک نمی کنند، احتمالاً هیچ ذوق و شوقی در شما وجود ندارد.

همانند آبی رنگ سبز نیز با چوب‌های با تناژ گرم و قطعات برنجی ترکیب فوق العاده‌ای را می‌سازند.همچنین این رنگ برای کابینت‌های آشپزخانه‌های بزرگ که تعداد زیادی کابینت دارند مناسب است.زیرا از نور طبیعی می‌کاهند و از درخشش و روشن شدن بیش از حد فضا جلوگیری می‌کند.

کابینت آشپزخانه آبی تیره

 

[note style="4" type="success"]پیشنهاد می کنیم از مجموعه فرش آشپزخانه یک فرش دیدن نمایید.[/note]

3 - ترکیب کابینت‌های نیلی رنگ با آجر، چوب و فطعات فلزی پرداخت شده ظاهر بسیار عالی و درجه یک در این آشپرخانه به سبک آشپزخانه های لندن به وجود می‌آورد.

کابینت آشپزخانه

4 - کابینت‌های پرداخت شده و جلا داده شده ( رنگ آبی بالتیک ) با چوب‌های عسلی رنگ و اسباب و اثاثیه با رنگ روشن از جنس آهن معمولی و چهارپایه و عسلی ترکیب بسیار زیبایی را به وجود می‌آورد.

کابینت رنگ روشن

5 - در اینجا کابینت‌های سبز آبی با طراوت (رنگ شده در serene breeze توسط benjamine moore) و ترکیب آنها با کاشی‌های آبی رنگ خیره کننده، آشپرخانه و پیشخوان با نشاط و زیبایی را به وجود می‌آورد.

کابینت آبی رنگ

[post_grid source="k2-category: 16,22" layout="slider" limit="5" show_more_item="2" loading_animation="lazyLoading" filter_animation="3dflip" caption_style="zoom" horizontal_gap="0" vertical_gap="5" filter="no" filter_style="9" include_article_image="yes" medium="2" large="2"]

6 - این آبی ملایم، برای خانه‌های سنتی و در جایی که بخواهید با استفاده از رنگ، زیبایی برخی از وسایل را ارتقا دهید، بسیار مناسب می‌باشد و این در حالیست که همچنان ظاهر سنتی و قدیمی خود را حفظ می‌کند.

مدل کابینت آشپزخانه

7 - هنوز هم به دنبال یک طرح و الگوی خاصی هستید؟

کابینت‌های آبی به همراه قطعات برنجی و کاشی‌های سفید با طرح موّاج بسیار کارآمد هستند.پیدا کردن راه آسان‌تری برای ایجاد چنین چیزی که درخور و مناسب باشند، سخت است.

کابینت مدرن آشپزخانه

8 - گاهی اوقات تنها چیزی که برای ساختن طرح کابینت‌های آشپزخانه نیاز دارید،ترکیب و درکنار هم قرار دادن رنگ‌هاست.در این آشپزخانه به سبک سیدنی، کابینت‌های بالایی آبی تیره و کابینت‌های پایینی به رنگ سفید کهکشانی، توجه زیادی را به خود جلب می‌کند.

 

برگرفته از وب سایت Houzz.com

ترجمه و تلخیض از یک فرش

لطفا این مطلب را در شبکه ها اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

[social_share vk="yes" linkedin="yes" pinterest="yes" telegram="yes" tumblr="yes" pocket="yes" ok="yes"]

تابلو فرش ایات قرانی

تابلو فرش مینیاتوری

تابلو فرش پرتره

ghab