علاقه مندی (0)
0

تبدیل عکس به تابلو فرش

جدیدترین محصولات

تابلو فرش چاپی

پرفروش ترین ها

تابلو فرش منظره نگین درخشان دکوراسیون

احتمالا نام تابلو فرش منظره را شنیده اید. این نوع تابلو فرش زیباترین تابلو فرشی است که چشم انسان تا کنون دیده است. در این نوع تابلو فرش می توانید، تصویر های دل انگیز طبیعت، شالیزارها و هر آنچه از طبیعت و در میان طبیعت سپری شود را ببینید. می توان گفت این نوع تابلو فرش نگین درخشان خانه ی شما است و گوشه ای از زیبایی های آفرینش را به خانه شما می آورد. در یک فرش با استفاده از بهترین الیاف اقدام به بافت و چاپ انواع تابلو فرش ها کرده ایم.

تابلو فرش منظره

انواع تابلو فرش منظره

تابلو فرش منظره هم به صورت دستباف و هم به صورت ماشینی تهیه می شود. نوع دستباف این تابلو فرش بر اساس الیاف قابل دسته بندی است و نوع ماشینی آن نیز چاپی یا بافت می باشد، که بر اساس شانه و جنس الیاف تقسیم بندی شده است. این تابلو فرش با رنگ ها و طرح های که منبع آن ها طبیعت است، مهمان خانه شما می شود تا زیبایی جهان را تقدیم چشمان شما کند. این تابلو فرش همانند پرتره زیبای نقاشان تا مدت ها چشمان شما را وابسته خود خواهد کرد. این تابلو فرش بسیار زیبا می تواند الماس درخشان دکوراسیون منزل شما شود و هرگز پشیمان خواهید شد.

تابلو فرش ماشینی منظره

خرید تابلو فرش منظره

برای داشتن تابلوفرش منظره کافی است به سایت یک فرش مراجعه کنید و یکی از تابلو فرش های آماده ی ما را انتخاب کنید و بخرید. اگر تصویری از یک منظره خاص در نظر شماست، کافی است از طریق تلگرام یا واتس اپ با ما ارتباط برقرار کرده و سفارش بافت یا چاپ تابلوفرش مد نظرتان را بدهید. سفارش شما در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت درب منزل تحویل خواهد شد. بر اساس خواسته ی شما مجموعه ای از زیباترین فرش های اکریلیک و پلی استر را گرد هم آورده ایم. تنها باچند کلیک زیباترین تابلو فرش را با یک فرش مهمان همیشگی خانه تان کنید.

از شما خواهشمندیم این مطلب را با دوستان خود در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید!

[social_share googleplus="no" vk="yes" linkedin="yes" pinterest="yes" telegram="yes" tumblr="yes" pocket="yes" ok="yes"]

 

تابلو فرش ایات قرانی

تابلو فرش مینیاتوری

تابلو فرش پرتره

ghab