علاقه مندی (0)
0

تبدیل عکس به تابلو فرش

جدیدترین محصولات

تابلو فرش چاپی

پرفروش ترین ها

9 روش هوشمند، مختص ایستگاه شارژ برای حذف کابل های اضافی

بواسطه ی روش های جذاب و خلاقانه مختص گجت ها، می توانید از دستگاه های تان نگهداری کرده، آن ها را شارژ و در جای مناسب قرار دهید.

به نظر می رسد که هر ساله یک نوع دستگاه جدید با تکنولوژی بالا، بخش اساسی از زندگی مان را در برمی گیرد. مسئله ای که وجود دارد این است که برای شارژ کردن همه ی این گجت ها نیازمند کابل های شارژی بسیاری هستیم که نظم بخشیدن به این کابل ها نیازمند ایده های خلاقانه ای می باشد. در اینجا ایده های مورد علاقه ی خودم را برای فضای آشپزخانه و دیگر فضاها ارائه نموده ام.

 292.1

1.کشوهای مخصوص شارژ کردن
قرار دادن ایستگاه شارژ در داخل یک کشو ایده ی بسیار عالی می باشد، چرا که اکثریت دستگاه هایی که نیاز به شارژ شدن دارند( تبلت، تلفن، لپ تاپ) اصولا مسطح هستند.
قرار دادن آنها در کشو به این معناست که دیگر نگران افتادن آنها روی زمین نخواهید بود که اغلب افتادن این گجت ها، باعث خش افتادن یا شکستن صفحه آن ها خواهد شد.

292.2

اگربرآن باشید که گجت های تان به معنای واقعی در دیدرس تان نباشند، بخصوص در فضای آشپزخانه که زیبایی و تمیزی ظاهر آن برای تان بسیار اهمیت دارد، استفاده از یک کشو ی ظریف را از دست ندهید.

292.3

فراهم کردن ایستگاه شارژ درداخل کشوی کابینت ایده ی بسیار راحتی است.

توجه کنید برای این واحدهای داخلی استفاده از یک محافظ برق ضروری است. استفاده از محافظ برق از خطراتی مثل آتس سوزی جلوگیری می کند، که در اغلب آنها، کدهای ساختمانی وجود دارد. برای امنیت کار، حتما از یک کارشناس حرفه ای برای نصب هر کدام از این دستگاه ها کمک بگیرید.

[note style="5"]پیشنهاد میکنیم ازفرش های 1200 شانه ما دیدن فرمایید[/note]

 292.4

2.بعضی وقت ها، بسته به طراحی کابینت ها، ممکن است فضایی در داخل یک کشو وجود داشته باشد که عمق آن زیاد نیست. معمولا این کشو در قسمت بالای کابینت یا اطراف میز جزیره است. استفاده از این کشو برای این منظور کاربردی ترین نتیجه را به همراه دارد.

اندازه ی این چنین فضایی برای نگه داشتن تعداد کمی پورت های برقی عالی می باشد، مثلا برای شارژ کردن آیتم هایی مثل لپ تاپ یا یک اسپیکر وایرلس. این مدل کشوهایی که در تصویر می بینید حتی اگر هنگام شارژ کردن دستگاه تان، در آن را باز بگذارید، خللی در فضا ایجاد نمی کنند. بنابراین می توان گفت که این روش، برای آشپزخانه واقعا مناسب است.

292.5

توجه داشته باشید که می توانید در داخل این کشو از یو اس بی های حرفه ای به جای پریز برق معمولی استفاده کنید. این گفته بدین معناست که تمام چیزی که شما نیاز دارید وصل کردن کابل به دستگاه و بی نیاز شدن به آداپتور است.

 292.6

3.قفسه های اوپن
اگرهم ترجیح می دهید که ایستگاه های شارژ در دسترس ترین فضا به شما باشد و اینکه نمایان بودن این ایستگاه برای تان مسئله ای نیست، می توانید از قفسه های آزاد، طبق تصویری که در عکس می بینید استفاده کنید.این قفسه ها برای دستگاه های کوچک تان مناسب است ولی خللی در آراستگی فضا نیز ایجاد نمی کند.

 292.7

4.طاقچه های عمودی
گاهی اوقات مشکل مخفی کردن گجت ها نیست، بلکه وجود کابل ها دردسر ساز می شود. این فضای افقی کم عمق، می تواند برای مخفی کردن کابل ها ایده ی مناسبی باشد. با افزودن یک برد زیبا در این قسمت می توانید از کانون توجه قرار دادن این بخش جلوگیری کنید.

[photo_gallery source="k2-category: 16,25,24,22,12"]

292.8

5.کابینت در قسمت ورودی
یک کابینت کوچک یا کنسول واقع در راه رو یا ورودی خانه، همانند نمونه ای که در عکس می بینید، می تواند بهترین گزینه برای نگهداری دستگاه های تان هنگام ورودتان به خانه باشد.

اگر یک هدفون وایرلس مدرن با باتری قابل شارژ خریده باشید، این فضا بهترین قسمت برای نگه داری آن می باشد.یک سوراخ کوچک در قسمت پشتی این کابینت ایجاد شده که به دسترسی پریز برق کمک می کند بدین صورت می توانید از طریق قفسه اوپن بالای آن، دستگاه های خود را به راحتی و بدون ایجاد خلل در آراستگی فضا، شارژ کنید.

 292.9

6.کابینت های کم ژرف
همانند کشوهای کم عمق، این کابینت ها هم می تواند ایده ی خوبی برای نگهداری و ایستگاه شارژ دستگاه های تان باشند.
یک کابینت ساده درب دار این چنینی، کم هزینه ترین و کاربردی ترین ایده برای این مسئله به حساب می آید. در واقع این ایده، هم برای حفظ زیبایی فضا و هم برای حفظ دستگاه ها، از خطر افتادن روی زمین و آسیب دیدن بهترین می باشد.

292.10

چنین فضاهای کوچکی معمولا در کابینت هایی به سبک سنتی تر به کار برده می شوند. به جای اینکه این فضا را بی استفاده بگذارید، بهترین کار استفاده از آن برای ایستگاه شارژر است تا زیبایی و آراستگی محیط نیز حفظ گردد. شما می توانید از یک وایت برد روی آن برای یادداشت های روزانه و یا یاداوری های تان نیز استفاده کنید.

[note style="5"]پیشنهاد میکنیم ازتابلوفرش های چاپی آیه ما دیدن فرمایید[/note]

292.11 

7.کابینت هایی در قسمت تورفتگی
طاقچه های نگهداری وسایل، معمولا در حمام ها برای داشتن فضای بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند تا هم وسایل مرتب و منظم در جای خود باشند و هم آراستگی فضا حفظ شود. البته که می توان از این طاقچه ها در فضاهای دیگر خانه هم بهره برد. از این فضاها در آشپزخانه یا گوشه ی اتاق کار، می توان برای نگهداری آیتم هایی همانند مودم اینترنت استفاده کرد. تا زمانی که در دیوار امکان داشتن چنین فضایی وجود داشته باشد، چرا از آن استفاده کاربردی نکنیم؟

292.12 

8.کابینت هایی با استفاده چند منظوره
از ظاهر ایستگاه شارژر، حتی پشت درهای بسته یک محفظه هم خوشتان نمی آید؟
بهترین راه کار این است که ایستگاه شارژر را در یک کابینت چند منظوره قرار دهید تا کانون توجه را از روی این ظاهر تکنولوژی بردارید و بر روی کتاب ها و آیتم های جذابی که در آن فضا گذاشته اید منتقل نمایید. این ایده می تواند در فضاهای زیادی از خانه که نیاز به محفظه ای برای نگهداری وسایل دارنند به کار رود از جمله در قسمت ورودی خانه یا اتاق لاندری، در کنار دیگر وسایل می توانید جایی برای گجت های تان نیز پیدا کیند.

 292.13

9.کابینت های مستقل
درنظر داشته باشید که همیشه امکان استفاده از کابینت های داخلی برای نصب ایستگاه شارژر وجود ندارد. به همین منظور استفاده از یک کابینت مستقل می تواند بهترین گزینه برای این مسئله باشد.

[social_share googleplus="no" vk="yes" linkedin="yes" pinterest="yes" telegram="yes" tumblr="yes" pocket="yes" ok="yes"]

 

تابلو فرش ایات قرانی

تابلو فرش مینیاتوری

تابلو فرش پرتره

ghab