سبد خرید خالي مي باشد

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

جدیدترین فرش های مدرن

print on carpet

جدیدترین تابلوفرش های ماشینی

جدیدترین فرش های سنتی

فروشگاه اینترنتی یک فرش | فرش و تابلو فرش ماشینی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
تاریخ ایجاد در 04 مهر 1397
نوشته شده توسط سعید
نمایش از 17 مهر 1397
بازدید: 466

ساخت دفتر کار درون خانه را به تعویق نیندازید.از خود چند سوال بپرسید.آیا اغلب هنگام انجام پروژه هاآنها را به تعویق میندازید؟ حتی خود را در حال انجام کارهای خانگی که از آنها وحشت داشتید می یابید تا از محلی که کامپیوتر شما (ابزار کارتان ) آنجاست دور بمانید ؟

 

آیا زمانی که روی نیمکتتان نشسته اید کاغذ بازی انجام میدهید ، یا مدام با وسوسه ی روشن کردن تلویزیون دست وپنجه نرم می کنید سپس نبرد را به یک شو اینترنتی غذا می بازید ؟

آیا شخصی هستی که در روزهای بارانی به جای ماندن در خانه , رفت و آمد زیادی به کافی شاپ ها دارید؟

اگر به هر یک از این سوالات جواب بله دادید ممکن است از کمبود اتاق کار درون خانه رنج می برید.چه در خانه ای چند طبقه با اتاق های زیادی برای انتخاب و چه در آپارتمانی جمع و جور با فضای محدود زندگی کنید ، راههای زیادی برای ساخت یک دفترکار جمع وجور ،الهام بخش و شیک وجود دارد .در اینجا چند ایده برای شروع , خدمت شما ارائه می شود:

فضایی را برای انتخاب این کار انتخاب کنید

ایده دفتر کار در اتاق خواب

اتاق خوابتان

اگر دست بر قضا در یک استودیو یا یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید احتمالا تنها یک یا دو اتاق دارید.(نگران نباشید )‍ جالب است بدانید اتاق خوابتان می تواند یک مکان مناسبی برای دفترکار باشد.

اتاق خوابتان نه تنها یک فضای راحت و جالب برای شماست بلکه احتمالا به تعدادی ضروریات جهت ایجاد دفترکار در خانه مجهز است.

به احتمال زیاد اتاق خوابتان چینشی مناسب همراه با پنجره ای با یک منظره زیبا دارد ، دست شما را برای ایجاد چیدمان (دکور) به هر شکل که مایلید باز میگذارد و رفت و آمد هر روزه به محل کار اسان است (چون محل کارتان همان اتاق خوابتان است)! اگر برای شروع میزکارندارید می توانید از میز کوچک کنار تخت خوابتان , میزآرایش یا حتی زمانی که روی تخت تان نشستید استفاده کنید.

ایده دفتر کار در آشپزخانه

آشپزخانه تان

از وجود فضایی با نور زیاد ، تا دسترسی به یخچال و قهوه ساز ، آشپزخانه می تواند یک دفتر کار مناسب باشد. اکثر آشپزخانه ها فضای پیشخوان (اپن) دارند که می تواند به میز کار تبدیل شود.اغلب مواقع آشپزخانه ها دارای میز صبحانه و میزناهارخوری هستند که میتوان راحتتر پشت آنها نشست.

ایده ساخت دفتر کار در منزل

اتاق کوچک زیر شیروانی

اگرچه برای وجود دفتر کار محل غیر معمولی است ؛ اتاق زیر شیروانی دارای اپشن هایی است که هیچ اتاق دیگری درون خانه به شما ارائه نمی دهد اگر اتاق زیر شیروانی دارای پنجره واحد باشد می تواند یکی از بهترین و مرتفع ترین چشم انداز ها را داشته باشد. ارتفاع های متفاوت نقاط مختلف سقف (به خاطر شیب دار بودن) می تواند زیبایی و ظرافت به دفتر کارتان بدهد که در هیچ بخش دیگری از خانه وجود ندارد.

ایده دفتر کار در زیرزمین

زیر زمین تان

رفتن به زیر زمین برای کار در واقع میتواند یک راه خوب برای داشتن زمان تنهایی باشد. اگرچه یک زیرزمین اکثر مواقع نور طبیعی ندارد ، برای آنهایی که به نور لامپ علاقه دارند ، زیرزمینی جایی است که میتوانند تجمع دور را داشته باشند.

بهترین مکان با فضای زیاد! اگر به یک مکان با انبوهی از فضا جهت نگهداری کاغذها ، کتاب ها و تعداد زیادی کابینت جهت نگهداری فایل ها و نصب قفسه های بیشتر نیاز دارید زیرزمینی مکان مناسبی برای شماست. علاوه بر این ، بسته به شکل خانه تان بیرون زیرزمینی می تواند یک مکان بسیار ساکت برای کار باشد.

ایده ساخت دفتر کار در ایوان

ایوان

یک دفتر کار روی ایوان قطعاً کلاس خودش را دارد. رو باز باشد چه بهتر , ایوانی برای تمام فصول داشته باشید ایوان میتواند نور زیاد ، حس خارج از خانه بودن و هوای تازه برای بیدار نگه داشتن ، پر انرژی بودن و هوشیار بودن برای شما فراهم کند.

ایده ساخت دفتر کار در منزل

استفاده بهینه و حداکثری از فضای که دارید

فضای زیادی وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد

از این موقعیت برای استفاده از اثاثیه بزرگتر و دلباز چیدن آنها استفاده کنید! باعث شرمندگی است که وقتی فضای لازم را دارید از آن استفاده نکنید ، آن را با تمام لوازم ضروری دفتر کارتان پر کنید. در این حالت گزینه های بیشتری خواهید داشت .قفسه کتاب و فایل های چند طبقه. خجالت نکشید! از همه فضا استفاده کنید.

اگر فضای کافی برای کار ندارید. ، سعی کنید برخی از اثاثیه و وسایل خانه را به وسایل کار یک دفتر خانگی تبدیل کنید. می توانید از فایل هایی که دارید به عنوان میز اضافی استفاده کنید. با اضافه کردن یک قفسه به روی میزتان برای ایجاد یک سطح دیگر برای نگهداری کاغذها , کتابها , پرینتر و فکس استفاده کنید.

از طاقچه پنجره به عنوان محلی برای قراردادن گل و گیاه یا قاب عکس یا حتی نصب یک جا لیوانی سفارشی استفاده کنیم. از قابلیت بی سیم یا وایرلس استفاده کنید می توانید یک پرینتر بی سیم بخرید که میتوانید در صورت لزوم آن را در قسمت دیگری از خانه نیز قرار دهید.

برای اتاق کارتان دکور ایجاد کنید تا انرژی بگیرید ، تمرکز کنید تا الهام بخش شما باشد.

ایده ایجاد دفتر کار در منزل

رنگ ها

رنگ های مختلف می توانند احساسات یا انرژی های مختلفی را به وجود آورند. اطمینان حاصل کنید رنگی که برای دکور دیوارها ، فرش و بقیه موارد انتخاب می کنید همانی باشد که شما را بیدار و پر انرژی نگه میدارد.رنگ هایی همچون سبز ، آبی کمرنگ و سبز جنگلی می توانند برای مطالعه و نوشتن و تمرکز روی پروژه ها بسیار سودمند باشند.

ایجاد دفتر کار در منزل

نقاشی ها و تصاویر

آیا نقاشی یا تصویری از مکان هایی که به آنجا رفته اید یا دوست دارید بروید ، دارید ؟

بعضی مواقع آویختن تصاویری از مکانهایی که میخواهید پس از پایان کارتان به آنجا بروید میتواند مشوق خیلی خوبی برای به پایان رساندن کارتان باشد.

157 8

فضا را از آن خود کنید

چیزهایی که روی شما تاثیر مثبت دارند را به فضا اضافه کنید تا در دفتر کارتان حس کنید(حس راحتی داشته باشید). به ویژه اگر روی چیزی کاملا بی روح کار می کنید ، داشتن یک اثر هنری در دفتر کارتان می تواند کمک کننده باشد.تصویر شخصی که دوستش دارید ، یک ژورنال ، یا دیوار آویز هایی از نقل و قول های آموزنده در طول روز شما را تحت تاثیر قرار میدهند.

نکته کمک کننده و مفید برای ساخت هر دفتر کاری: خارج از چارچوب فکر کنید! ب وسایل خانه یا اساسی میتوانند به روشهای مختلفی غیر از آنچه که برای آنها در نظر گرفته شده استفاده شوند.

کار روی یک صندلی محکم و در عین حال راحت بنشینید. یک صندلی با تعداد زیادی لایه نرم میتواند باعث شود راحت بنشینید تا مفید و پر بازده کار کنید.

از به هم ریختگی اتاق کم کنید و اطمینان حاصل کنید که منظم عمل می کنید. اجازه ندهید دیگر فعالیت هایی که انجام میدهید یا بخشهای دیگر زندگیتان بر فضای دفتر کارتان مسلط شوند.به خاطر داشته باشید ، که نیاز دارید زمان زیادی را در محل کارتان بگذرانید ، در غیر این صورت ممکن است خودتان را در حال بازگشت به روش های قبلی همچون انجام کارهای خانه یا پرت شدن حواس تان به سمت شبکههای فروش غذا بیابید.

هیچ عیبی ندارد که گهگداری فضای خود را عوض کنید: در یک روز خوش آب و هوا به کافی شاپ بروید ، در یک روزی که کار کمتری برای انجام دارید روی یک نیمکت بنشینید و با رفتن به قسمت های دیگر خانه خارج از دفتر کارتان به خودتان استراحت بدهید.

هیچ چیز بدتر از این نیست که حس کنی دفتر کار درون خانه تان به سلول زندان تبدیل میشود.

راههای پیدا کنید حواس پرتی تان را به حداقل برسانید!

شخصیا مسائلی را که حواستان را پرت می کنند حل و فصل و یا رفع و رجوع کنید. افراد کارهای خود را در محیط های مختلفی انجام میدهند ، کتابخانه های ساکت ، دورهمی های شلوغ و پر سر و صدای خانوادگی و در ماشین یا قطار.

اگر یک محل کار آرام می خواهید ، درب اتاقتان را ببندید از این نترسید که مردم بفهمند دوست ندارید مزاحم تان شوند و می توانید از گوشی گیر های عایق صدا استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید دمای دفتر مورد پسندتان باشد.انجام کارها در حالی که شرشر عرق میریزید یا در میلیون ها پتو خود را پیچیده اید بسیار سخت میتواند باشد.

 

لطفا این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

آخرین به روز رسانی در جمعه, 03 آبان 1398 21:08

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

تلفن : 03154737678

همراه : 09133625755

تلگرام : 09128388287

ایمیل : info@1farsh.com

آدرس : اصفهان - آران و بیدگل - خیابان بعثت - بعثت 14 کد پستی 8741784151

برای دریافت آخرین مقالات، کوپن تخفیف و فروش های ویژه در خبرنامه ما عضو شوید آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
captcha 

logo enamad