علاقه مندی (0)
0

تبدیل عکس به تابلو فرش

جدیدترین محصولات

تابلو فرش چاپی

پرفروش ترین ها

تابلو فرش و ان یکاد در یک فرش

تمام آیات قرآن زیبا هستند، تابلو فرش و ان یکاد به عنوان یکی از معروفترین آیات قرآن بارها توسط قالی بافان روی فرش کار شده است. انسان موجودی است که زیبا ی را دوست دارد و چه زیباست که این زیبای را با آیات قرآن به خانه هایمان بیاوریم. و ان یکاد یکی از آیات قرآن است که روایات و احادیث بارها به تاثیر آن روی چشم زخم اشاره کرده اند. این تابلو همواره جلوی چشم شماست و با عبور از مقابل آن ترغیب به خواندن این آیه شریفه خواهید شد. امیدوریم تاثیرات مثبت این آیه را بر زندگیتان مشاهده کنید.

تابلو فرش و ان یکاد

تابلو فرش و ان یکاد

سفارش تابلو فرش و ان یکاد از یک فرش

یک فرش به عنوان یکی از بزرگترین گالری های تابلو فرش ماشینی در ایران به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمت به شما است. تابلو فرش و ان یکاد با خطاطی استادان ایرانی را از یک فرش سفارش دهید، البته ما در یک فرش هر آیه ای که مد نظر شما باشد را نیز به صورت ماشینی بافت و چاپ می کنیم . برای داشتن تابلو آیات مورد علاقه تان کافی است، مشخص کنید، کدام سوره، کدایم آیه و کدام سبک خطاطی را می خواهید. بسیار سریعتر از آنچه فکر کنید، درب منزلتان تحویل خواهد شد. کیفیت و زیبایی را دریک فرش تجربه کنید.

تابلو فرش و ان یکاد و آیه الکرسی

تابلو فرش و ان یکاد و آیه الکرسی

قیمت تابلو فرش و ان یکاد

قیمت این تابلو فرش بسته به نوع و جنس الیاف متفاوت است. در یک فرش با استفاده از چاپ فرش توانسته ایم، ارزان ترین قیمت را با بهترین کیفیت بدست آوریم. کیفیت تضمینی یکی از افتخارات مجموعه ی یک فرش است و ما بر آنیم تا رضایت مشتریانمان را بدست آوریم. اگر کیفیت محصولاتمان را باور ندارید، روی تابلو فرش اتو بکشید یا تابلو را بشویید. ما در هنگام فروش نوع، درجه، شانه و جنس الیاف فرش را کاملا برای مشتریان خود بیان می کنیم و این یعنی همه چیز بستگی به شما دارد. راهنمایی از ما و انتخاب صحیح با شما.

از شما خواهشمندیم این مطلب را با دوستان خود در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید!

[social_share googleplus="no" vk="yes" linkedin="yes" pinterest="yes" telegram="yes" tumblr="yes" pocket="yes" ok="yes"]

 

تابلو فرش ایات قرانی

تابلو فرش مینیاتوری

تابلو فرش پرتره

ghab