علاقه مندی (0)
0

تبدیل عکس به تابلو فرش

جدیدترین محصولات

تابلو فرش چاپی

پرفروش ترین ها

تابلو فرش چاپی در یک فرش

تابلو فرش چاپی نوعی از تابلو فرش ماشینی است که با پیشرفت های حاصل در صنعت چاپ وارد بازار فرش شده است. تابلو فرش چاپی به دلیل سرعت تولید و زیبایی بی مثال مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و رقیب اصلی تابلو فرش های دستباف و ابریشم گونه است. این نوع تابلوفرش ماشینی به سبب سرعت بالا در تولید برای تابلو فرش چهره و منظره یک انتخاب تیزبینانه با عمر کمتر یا مشابه با فرش دستباف گونه است. عمر این نوع فرش کاملا به جنس الیاف و رنگ به کار رفته در تابلو فرش دارد و با نگه داری صحیح نیز بیشتر می شود.

تابلوفرش چاپی

تابلو فرش چاپی

معایب و مزایای تابلو فرش چاپی

تبلوفرش چاپی تعداد رنگ بالاتری از تابلو فرش های دستباف دارد و از لحاظ تفکیک رنگ با کنتراست کمتری همراه است. بزرگترین عیب تابلو فرش چاپی نکات نگهداری آن است. این نوع تابلو فرش نیاز به نگهداری خاصی دارد که شاید حتی برای یک فرش ابریشمی این همه دقت در نگه داری لازم نباشد. اغلب فرش های چاپی اگر دارای رنگ های با کیفیت نباشند در اثر شستشو دچار بهم ریختگی رنگ می شوند. پس باید سعی کرد، آن ها را تمیز نگه داشت. 

تابلو فرش چاپی

تابلو فرش چاپی

تابلو فرش چاپی یا عکس؟

تابلو فرش چاپی بیشتر برای تابلو بافت چهره به کار می رود و از لحاظی علاوه بر رقابت با تابلوفرش های بافتی دررقابت با عکس ها و تابلو های نقاشی نیز هست. به نظر یک فرش ، هم عکس و هم تابلو فرش چاپی زیبا هستند و عمر هردو بستگی به نحوه ی نگهداری شما دارد. تابلوفرش چاپی در دیزاین منزل شما می تواند جانشین عکس ها شود و همانند آن ها تا سال ها روی دیوار شما باقی بماند. یک فرش قضاوت را به شما می سپارد، آیا دوست دارید همگام با تکنولوژی روز جهان حرکت کنید؟

از شما خوهشمندیم این مطلب را با دوستان خود درشبکه های مجازی به اشتراک بگذارید!

[social_share googleplus="no" vk="yes" linkedin="yes" pinterest="yes" telegram="yes" tumblr="yes" pocket="yes" ok="yes"]

تابلو فرش ایات قرانی

تابلو فرش مینیاتوری

تابلو فرش پرتره

ghab