علاقه مندی (0)
0

تبدیل عکس به تابلو فرش

جدیدترین محصولات

تابلو فرش چاپی

پرفروش ترین ها

فروش تابلو فرش ماشینی در یک فرش

تابلو فرش های ماشینی اصلی ترین رقبای تابلو فرش های دستباف در بازار هستند و کیفیت آن ها بسته به شرکت تولید کننده و شانه بندی متفاوت خواهد بود. فرش های ماشینی از لحاظ طرح شامل تمام زمینه های فرش دستباف می باشد و نسبت به آن بسیار سریعتر تهیه می شود. ما در یک فرش علاوه بر خدمات ضمانت باز پس گیری کالا و تحویل درب منزل را نیز داریم.

تابلو فرش ماشینی

تابلو فرش ماشینی

انواع تابلو فرش ماشینی

تابلوفرش ماشینی بسته به فرایند تولید در دو دسته ی چاپی و بافت تقسیم می شود، نوع بافت از لحاظ عمر دارای عمر بیشتر و تابلوفرش چاپی از لحاظ زیبایی نسبت به تابلوفرش بافتی زیباتر است. تابلو فرش های ماشینی برای اجرای تابلو فرش چهره خودتان بسیار عالی هستند و در صورتی که از نوع چاپی انتخاب شود در کمتر از چند ساعت نیز آماده و درب منزل تحویل می شود. مهم نیست از ما چه مدل تابلوفرش ماشینی را بخواهید، یک پرنده زیبا یا پرتره ای از یک نقاش مشهور ، ما بهترین تابلو فرش را برای شما ایجاد می کنیم.

تابلوفرش ماشینی

تابلو فرش ماشینی

قیمت تابلو فرش ماشینی

قیمت تابلو فرش ماشینی به کیفیت الیاف به کار رفته درتواید، شانه و نوع آن بستگی دارد. ارزانترین فرش های ماشینی از جنس پلی استر هستند. گرانترین ها از نوع بافت با شانه ی بالا و تراکم بالاست. هنگام سفارش به توضیحات یک فرش دقت کرده و جنسی مطابق با سلیقه و توان مالی خود را انتخاب کنید. امیدواریم تابلو فرش های ما تا سال ها زینت بخش منزل شما باشد. لذت یک خرید خاطره انگیرز را با یک فرش امتحان کنید.

از شما خواهشمندیم این مطلب را با دوستان خود در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید!

[social_share googleplus="no" vk="yes" linkedin="yes" pinterest="yes" telegram="yes" tumblr="yes" pocket="yes" ok="yes"]

تابلو فرش ایات قرانی

تابلو فرش مینیاتوری

تابلو فرش پرتره

ghab