علاقه مندی (0)
0

تبدیل عکس به تابلو فرش

جدیدترین محصولات

تابلو فرش چاپی

پرفروش ترین ها

سفارش اینترنتی چاپ روی تابلو فرش

 شاید تا به حال شما هم در این موقعیت قرار گرفته اید که به دنبال یک هدیه ارزشمند و نفیس برای دوستان و عزیزانتان باشید. آیا تا به حال نمونه های چاپ روی تابلو فرش را دیده اید؟ آیا به این فکر افتاده اید که یک تابلو فرش به افراد نزدیک خود هدیه بدهید؟ به نظر شما آیا تابلو فرش می تواند به عنوان یک هدیه ارزشمند تلقی شود؟ 

قطعا اگر نظر ما را در این زمینه بخواهید، ما میگوییم بله، چرا که نه! اگر آشنایی با چاپ روی تابلو فرش ندارید، بهتر است که در اینترنت جستجویی داشته باشید و تصاویر نمونه هایی که تولید شده اند را مشاهده فرمایید.

چند سالی است که صنعت چاپ وارد عرضه فرش و تابلو فرش شده است و اکثرا طرح های چاپ روی تابلو فرش را برای هدیه به دیگران استفاده می کنند، این کار به چند دلیل صورت می گیرد:

  • ·       تابلو فرش چاپ شده، معمولا با یک تصویر به یاد ماندنی از شخصی که دوستش دارید همراه خواهد بود، بنابراین برای عزیزترین افراد شما هم به یادگار خواهد ماند.
  • ·       تابلو فرش ها به عنوان یک محصول نفیس هستند و شما می توانید علاوه بر اینکه یک تصویر چاپ شده با یک عکس به یاد ماندهی هدیه می دهید، یک تابلو فرش ماشینی نفیس هم به او اهدا می کنید.
  • ·       به خاطر کیفیت و ماندگاری بالایی که چاپ روی تابلو فرش دارد، باعث می شود این هدیه برای سال های سال به عنوان یک دیوار کوب و تابلو خاطره انگیز برای فرد باقی بماند.

سفارش چاپ روی تابلو فرش

یکی از متداول ترین روش ها برای سفارش چاپ بر روی انواع تابلو فرش ماشینی، اقدام به صورت اینترنتی است که هم راحت و کم دردسر است و هم وقت کمتری از شما می گیرد. شما فقط کافی است تصویر مورد نظر را با کیفیت قابل قبول برای شرکت بافنده ارسال کنید تا پس از تبدیل کردن عکس به نقشه، آن را روی تابلو فرش چاپ کنند.

شاید فروشگاه های زیادی وجود داشته باشند که اقدام به تولید تابلو فرش چاپی به صورت سفارشی می کنند، اما به شما توصیه می کنیم که سفارش برای چاپ تابلو فرش خود را به فروشگاه یک فرش کاشان بسپارید.

کیفیت تابلو فرش بافته شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که باید از جنس مستحکمی برخوردار باشد تا بتواند برای شما و یا کسی که به آن هدیه می دهید، دوام، ماندگاری و عمری طولانی داشته باشد. همچنین باید کیفیت رنگ آن به گونه ای باشد که زود از بین نرود در غیر اینصورت پس از مدت کوتاهی که از آن استفاده می کنید، دچار رنگ پریدگی خواهد شد.

نکته مهم دیگر این است که باید کیفیت چاپ بالا باشد. این امر بستگی به دستگاه دارد که باید ببینیم آیا کیفیت لازم را برای چاپ دارد یا خیر؟ همچنین قدیم بودن یا جدید بودن دستگاه هم تاثیر زیادی در کیفیت چاپ خواهد داشت.

کیفیت تابلو فرش چاپی یک فرش

فروشگاه اینترنتی یک فرش تمامی محصولات خود را از واحد تولید و چاپ روی تابلو فرش خود عرضه می کند، بنابراین ارزش امتحان کردن را دارد. شما می توانید محصولات فروشگاه یک فرش را بدون نگرانی از اصالت و کیفیت برای چاپ سفارش دهید، چرا که :

1-     اول اینکه برای چاپ تابلو فرش، از بهترین مدل دستگاه های چاپ روی فرش موجود استفاده می کند.

2-     دستگاه چاپ مورد نظر از جدید ترین دستگاه های حال حاضر در دنیا است.

3-     از رنگ های با کیفیت و واقعی در تولیدات و تابلو فرش های خود استفاده می کند.

4-     بهترین الیاف برای تولید تابلو فرش ماشینی خام ( که قرار است طرح روی آن چاپ شود ) استفاده می گردد.

5-     الیاف ابریشم مصنوعی یا پلی استر به همراه الیاف پنبه مجموعا الیاف تابلو فرش ماشینی را تشکیل می دهند.

6-     از فرش های با تعداد شانه و تراکم بالا که دارای کیفیت بالاتری هستند استفاده می شود.

در کل همانطور که مشاهده می کنید، در تولید تابلو فرش سفارشی توسط یک فرش، همه نکاتی که منجر به بافت و تولید یک محصول با کیفیت میشود، رعایت شده است. وجود الیاف ابریشم مصنوعی در نخ خاب و تار و همچنین وجود الیاف صد در صد پنبه سبب تولید فرش خام با کیفیت برای چاپ طرح نهایی شده است.

قیمت تابلو فرش چاپی یک فرش

به این علت که محصولات یک فرش از کارخانه خود ارائه می گردد، به همین دلیل قیمت محصولات چاپی در فروشگاه اینترنتی یک فرش بسیار پایین تر از قیمت های بازار است.

قیمت تابلو فرش به عوامل متعددی همچون کیفیت الیاف، تعداد شانه، تراکم، قاب و غیره بستگی دارد که در فروشگاه یک فرش با توجه به نکاتی که گفتیم علاوه بر اینکه شما کیفیت بالایی از محصولات دریافت خواهید کرد، کمترین قیمت در بازار را تجربه می کنید.

نحوه سفارش تابلو فرش چاپی

برای اینکه تصویر مورد نظر را به صورت چاپ روی تابلو فرش در آورید، می توانید از صفحه مربوط به سفارش چاپ تابلو فرش وارد شوید و سفارش خود را با بارگذاری تصویر تکمیل کنید.

همچنین می توانید با شماره تماس فعال در شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید و عکس مورد نظر خود را ارسال نموده و بعد از تکمیل چاپ، آن را درب منزل تحویل بگیرید.

تابلو فرش ایات قرانی

تابلو فرش مینیاتوری

تابلو فرش پرتره

ghab