راهنمای خرید ، طریقه نگهداری و نکات خانه داری

در این بخش با مطالبی همچون راهنمای خرید فرش ماشینی ، نکاتی در مورد دکوراسیون و خانه داری و همچنین اخبار و اطلاعاتی کامل در مورد فرش در خدمت شما کاربران گرامی هستیم.

با استفاده از این راهکار مکانی برای قرار دادن وسایل در منزل تان می یابید و کاربرد بهتری از فضا خواهید داشت.
در بخش اول  از ۲۰ مثال از اتاق های خواب های سفید و روشن با نمونه هایی از این مدل اتاق خواب ها اشنا شدیم با ما همراه باشید جهت تماشای ۱۰ مورد بخش دوم این مقاله ۱۱ -  رنگ های روشن در اتاق خواب می توانند بسیار پر طرفدار باشند. تن پس زمینه باید ساده تر و ملایم تر باشد. در اینجا دیوارهای سفید و کف پوش چوبیِ رنگِ روشن را با چراغ های استوانه ای آویزان و رختخواب صورتی پررنگ متمایز می کنیم.
با خواندن این بیست مورد متوجه می شویم که چگونه می توان اتاق خواب را با استفاده از تم های روشن ، سفید و یا تم های کم رنگ به محیطی آرام تبدیل کرد.از ترکیب های لطیف و پرده های موج دار استفاده می شود تا از سادگی و بی رنگی چوب های روشن ، گرانیت و کاغذ دیواری کاسته شود .
۶ - شیرهای آب، را برق بیندازید. تمیزترین حمام هم در صورتی که برنج آلات آن با رسوب آهک پوشانده شده باشد ، ممکن است لبه هایی از آن را چرک گرفته باشد.خوشبختانه برای این مسئله هم راه جبران وجود دارد. سرکه سفید می تواند لکه هایی روی برنج آلات رو پاک کند .برای این کار ، یک حوله تمیز را در سرکه فرو کنید و آن را به مدت یک ساعت در تماس با سطحی که می خواهید تمیز کنید, قرار دهید .سپس حوله را فشرده و آن سطح را تمیز کنید و آب بکشید .تا حس نو بودن…
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ جمعی ازصاحبان و مدیران ارشد واحدهای تولیدی فرش ماشینی به علت نوسان زیاد قیمت ارز و مواد اولیه ،امروز در نشستی تصمیم به تعطیلی واحدهای تولیدی خود از هفته آینده گرفته اند.
برای بهتر شدن ظاهر خانه با روش آسان لازم است به سازمان دهی ، تغییر و بازچینی آن بپردازید.تنها چیزی که لازم دارید، وقت گذاشتن روی این کار است.برای تغییر منزل تان به مکانی بهتر ، همیشه نیاز به هزینه کردن نیست .در واقع میتوانید با همان وسایلی که دارید ، یک سبک رویایی ایجاد کنید.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصرفرش) مدیرعامل هیئت‌مدیره شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی، در این نشست با اشاره به اینکه مشکلات را بایستی خودمان حل کنیم و نباید منتظر این باشیم که دولت مسائل و مشکلات ما را حل کند گفت: تنها مشکل ارز است که حل آن از عهده تولیدکنندگان خارج است.
صفحه1 از4