راهنمای خرید ، طریقه نگهداری و نکات خانه داری

در این بخش با مطالبی همچون راهنمای خرید فرش ماشینی ، نکاتی در مورد دکوراسیون و خانه داری و همچنین اخبار و اطلاعاتی کامل در مورد فرش در خدمت شما کاربران گرامی هستیم.

تابلو فرش دستبافت مینیاتوری از جمله زیباترین اکسسوری ها و تزئینات منزل است که علاوه بر جنبه زیبایی شناختی، از لحاظ هنری نیز بسیار ارزشمند است. هنرمندان و بافندگان تابلو فرش دستبافت مینیاتوری با انتخاب طرح های زیبا و خلق آثار چشم نواز و منحصر به فرد، ضمن ارائه تصویری زیبا و روح افزا، زبان گویای فرهنگ و هنر اصیل ایرانی بوده و میراث دار فرهنگ و هنر نهفته در تار و پود فرش ایران هستند. هنری که در سرانگشتان بافندگان تابلو فرش دستبافت مینیاتوری به ودیعت گذاشته شده است و روایتگر تاریخ این سرزمین کهن از زمان ایران باستان است و زبان هر انسانی را به تحسین گشوده است.

کفپوش اتاق شما خیلی اهمیت دارد.آخرین چیزی که پاهاتون بعد از اینکه کفش هاتون رو درآوردید و میخواهید وارد تخت شوید و اولین چیزی که هرروز صبح بعد از بیدارشدنتون و از تخت بلند شدن لمس میکنید،کفپوش اتاق است.به همین دلایل ،تعدادی محدود کفپوش وجود دارند که از فرش راحتتر باشند.فرش ها نرم ،مجلل و خواب دار و زیر پای گرمی دارند.وقتی فرش ها را لمس می‌کنید ،آرامش خاصی احساس می‌کنید.

آیا به دنبال انتخاب یک کفپوش برای اتاق کودکتان هستید؟ دراین صورت تنها چیزی که باید به دنبال آن باشید ،دوام و پایداری است.

بچه ها خطرات و آسیب های زیادی برای کفپوش ها به وجود می‌آورند.مثلا فرسودگی و ساییدگی ناشی از عبور و مرور ،اسباب بازی ،لکه ها،بریده های کاغذ و سایر چیزها میتواند هزینه ای که برای کفپوش کرده اید را نابود کرده و ضرر برساند.بنابراین بسیار اهمیت دارد که در این باره تحقیق کنید و مشخص کنید که یک فرش میخواهید یا یک سطح سخت.

در این مقاله سعی میکنیم اتاق کودک کودک را بطور مثال با کمک یک متخصص در امر طراحی و دکوارسیون، طراحی کنیم.شما نیز می توانید از این مقاله برای هر چه زیباتر ساخت اتاق فرزند خود ایده بگیرید.در نظر داشته باشید این مقاله مطلب ترجمه شده یک وب سایت معنبر خارجی در زمینه دکوراسیون و ... می باشد.

صنعت فرش ماشینی در دنیا هر روز تکنولوژی های جدیدی را به دنیا معرفی می کند که ابندا دست تولید کننده را در نوآوری ، خلاقیت و تولید محصولاتی با طیف وسیع تر را در بر دارد و در مرحله بعد پاسخگویی بیشتر و بهتر به نیاز مشتریان علاقمند و مشکل پسند.امروزه صنعت چاپ دیجیتال به کمک تولید کنندگان فرش ماشینی آمده تا شاهد چاپ دیجیتال بر روی فرش باشیم.

یک فرد متخصص برایتان آشکار می سازد کدامیک از انتخاب هایتان را در نظر بگیرید و چگونه طراحی و نورپردازی طبقات را به وجود اورید.چراغ های آویزا،چراغ های روکار و توکار(روی دیوار و داخل دیوار) ،LED و تمام امکانات دیگر، شما را برای نورپردازی آشپزخانه منزلتان در حالی که در آنجا به آشپزی و غذا خوردن و.. میپردازید،سردرگم کرده اند؟

این روزها با آسان شدن دسترسی به اینترنت و با داشتن یک دستگاه لب تاپ و یا موبایل متصل به اینترنت می توان به راحتی آب خوردن خرید اینترنتی تابلو فرش ماشینی انجام داد بصورتی که تصویر تابلو فرش مورد نظر را همراه با قابی که برازنده آن باشد را نیز میتوانید مشاهده کنید.کافی است فقط خرید کنید و محصول خود را درب منزل دریافت نمایید.

به جای فرش کردن ، رنگ آمیزی را به کار گیرید و به پله هایتان ارتفاع بخشید.

فرش کردن راه‌پله ها روش بسیار موثری در نرمی و راحتی زیر پا دارند،اما در بعضی مواقع کمی رسمی هستند.رنگ کردن پله ها، روش دیگری است.رنگ ها همانند فرش به نظر میرسند با این تفاوت که بسیار کمتر رسمی هستند و در این روش محدودیت ها به اندازه تصوراتتان است.

درمطلب قبل "10 نکته شگفت انگیز برای نورپردازی داخلی" را برای شما بازگو کردیم،در این مطلب روش هایی برای بزرگتر به نظر رسیدن یک اتاق و راه های مناسبی برای کنترل و کاهش بودجه در حین تعمیرات را بیاموزید.یک فرش همواره سعی دارد تا با مطالب آموزنده به شما در هرچه زیباتر نمودن منزل و محل کار و همچنین کنترل و کاهش بودجه کمک نماید.

صفحه1 از4