سبد خرید خالي مي باشد

بهترین مکان برای دفتر کار کجاست؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

ایده های زیر برای تنظیم و استفاده از موقعیت مناسب و کمترین فضا برای دفترکار است؛ آن را مطالعه کنید.ممکن است تمامی کارها را در منزل انجام ندهیم اما هرخانواده ای برای مرتب نمودن فایل ها مجبور به کاغذ بازی است ووظایف اداری دارد که مجبور است آنها را در خانه انجام دهد.یک دفتر کار کوچک خانگی بسازید و به راحتی کارهای شخصیتان را مدیریت کنید.شما احتمالا تنها به یک قفسه ،میزکارکوچک ونازک و شاید یک پرینتر خانگی نیاز داشته باشید.

 کلید این مسئله انعطاف پذیری است .بنابراین دفترکار کوچک خانگی شما می تواند هم یک محل کارخانگی باشد هم جای مشغولیات و سرگرمی و چیزهای دیگر باشد.

فکر میکنید فضای کافی ندارید ؟

نگاهی به ایده های زیر که برای جادادن و چلاندن این ها در یک میز و یک قفسه است ، بیندازید.

155 6

اصول را یاد بگیرید و رعایت کنید.چه برای شکل و ظاهر و چه برای موقعیت دفترکار خانگیتان نیازمند داشتن ابعادی هستید که به راحتی بتوانید درآن فضا کار کنید.یک میزکار به طور معمول ۸۰ سانتیمتر ارتفاع دارد که تقریبا هم زمان یک میز غذاخوری است.میزی را انتخاب کنید که به هنگام قرارگیری پاها زیر میز ، فاصله ی بین ران پا و میز تقریبا ۳۵ سانتیمتر باشد. این فاصله برای طراحان نیز مناسب و کارآمد است.یک میز با ارتفاع ۳۵ سانتیمتر برای یک لپ تاپ مناسب است، اما ارتفاع ۶۰ سانتیمتری متداول تر است.

برای چسباندن نوت ها ویادآورها ، یک فضای تقریبا ۵۰ سانتیمتری بین بالای میز و هر قفسه ای که بالای میز است ، فاصله بیندازید.حدود ۱۵ سانتیمتربرای فضای قفسه ها در نظر بگیرید تا به راحتی کلاسور پرونده ها و کتاب های بزرگ در آنها جای بگیرند.قفسه های کتاب به طور معمول ۳۰ سانتیمتر عمق دارند.تا میتوانید جای پریز در نظر بگیرید.حداقل دو برابر آن تعدادی که فکر می کیند نیاز دارید ، پریز در نظر بگیرید.

اگر مایل به استفاده از فرش هایی با طرح های اصیل در منزل هستید لطفا از مجموعه گبه ماشینی ما دیدن نمایید

155 1

آشپزخانه را مد نظر داشته باشید

چه جایی بهتر از آشپزخانه که قلب خانه است برای جادادن دفترکار خانگی کوچکتان ؟

کابینت های پایینی آشپزخانه تقریبا ۹۰ سانتیمتر ارتفاع و ۶۰ سانتیمتر عمق دارند.برای یک میز معمولی زیادی بلند است اما بااین حال کارآمد است.اگر می توانید یک سطح با ارتفاع ۷۵ سانتیمتر در کنار کابینت های پایینی قرار دهید تا یک میز شسته و رفته به وجود آید.یک قفسه بالای آن قرار دهید تا با کابینت های بالایی در یک خط قرار گیرند.در اینجا ،میز شما به شدت کارآمد است و برای بسیاری از فعالیت های روزانه اعضای خانواده می توان ازآن استفاده کرد.هنگامی که دارید آشپزی می کنید می توانید به تکالیف بچه ها رسیدگی کنید و آنها مجبور نیستند موقع غذا تکالیفشان را کنار بگذارند.همچنین می توانید لپ تاپ خانوادگی را روی ان قرار دهید تا اولین مراحل آشنایی فرزندانتان با فضای سایبری را کنترل و نظاره نمایید.

این میز یک سطح دم دست برای ظروف در موقعیت های خاص می تواند باشد.

155 4

یک قفسه ساز در محلتان پیدا کنید !

یک آلاچیق (شاه نشین ) اختصاص دهید.شاید به دنبال یک جای امن و ساکت ترو به دور از غوغا و هیاهوی آشپزخانه باشید .بیشتر خانه های قدیمی در دوسمت شومینه اتاق نشیمن ، شاه نشین دارند و یکی از آنها میتواند گزینه ی خوبی برای دفترکار کوچک شما باشد.یک میز باریک و کوچک ( جمع و جور ) را انتخاب کرده و جای دهید،اگر فضا اجازه می دهد اطمینان حاصل کنید فضای بین ستون های چوبی ( نه بین دیوارها ) را قبل از خرید اندازه گرفته اید.همچنین شما می توانید یک میز سفارشی طبق اندازه های دلخواهتان در نظر بگیرید و به دیوار متصل کنید؛دیگر نیازی به پایه میز ندارید و اجازه دهید تا میز متحرک باشد.

از یک قفسه استفاده کنید.با نصب یک قفسه روی دیوار یک فضای کاری معتدل و آرام بسازید.همانطور که قبلا اشاره شده عمق ۳۵ سانتیمتری برای یک لپ تاپ مناسب است و همچنین برای یک کامپیوتر رو میزی به حداقل ۵۰ سانتیمتر نیاز است.

155 7

یک قفسه قابل تنظیم شبیه این ، به شما کمک می کند تا فضارا مدیریت و مرتب کنید تا کتاب ها و اجسام با ارتفاع های مختلف دیده شوند.

155 5

یک میز الواری با سه پایه ( خرک ) را امتحان کنید

اگر به دنبال انعطاف و نرمی هستید ، نیمکت الواری ساده کارآمد نیست، زیرا سخت می‌باشد.چه بخواهید میز را در اتاق مهمان و چه دم دست قرار دهید و یا حتی آن را جابه جا کنید، بهتر است سه پایه زیر میز و خود میز را جدا در نظر بگیرید تا براساس کار و شرایط محیط و احساستان آن را تغییر دهید .قطعات و وسایل سبک وزن انتخاب کنید زیرا جابجایی میز جز کارهای روزمره و طاقت فرساست. اگر این نیز به طرف بالا تاشو باشد یک جایزه و انعام بزرگ است زیرا می توانید دفتر کار کوچکتان را در مواقع ضروری در کمد دیواری به راحتی جای دهید.

155 2

در صورتی که کمد دیواری شما بزرگ باشد حتی می‌توانید تخت چوب را درون کمد دیواری نصب کنید و جای دهید .

نمونه ای از این را نیز در عکس می‌بینید.زیرکانه آن را مخفی کنید.اگر فضای کوچکی دارید اما به دنبال یک جای ثابت و همیشگی برای کار هستید یک میز جذاب و ظریف و قفسه های تمام قد در پشت آن و پنل ‌های مفصلی مانند کابینت ، کارآمد هستند .عمق کابینت‌ها معمولا ۶۰ سانتیمتر است و این برای پنهان کردن یک میز مدرن عالی و ایده آل است. با چنین چیده مانی می‌توانید از نور روز برای دفتر کارتان استفاده کنید و وقتی کارتان انجام شد در یک آن ، آن را مخفی کنید .آن را بیاویزید.یک میز دیواری تاشو به راحتی می‌توانید در هر اتاقی که انتخاب کنید محقق کنید اسباب و اثاثیه دیواری حس بزرگ نمایی را در هر فضایی از هر اتاقی به شما می‌دهد و یک فضای یکدست و بدون انقطاعی را در کف اتاق به وجود می‌آورد .

 

155 8

بالای این قسمت نقطه‌ی مناسبی برای قرار دادن چراغ یا گلدان یا هر چیز دیگری که دوست دارید می‌باشد .

155 9

میزهای دیواری

جمع و جورش کنید .با در نظر داشتن ابعاد لپ تاب تان در ضمن، می‌توانید یک میز_کنسول نازک و سبک (جمع وجور) در هال ، شاه نشین یا هر نقطه‌ی بلا استفاده قرار دهید تا برای رسیدگی برای کارهایی که برایتان در اولویت پایین تری قرار دارند جایی در نظر گرفته باشید .

155 3

درود بر باغچه ( از باغچه استقبال کنید)

برای یک شاغل خانگی مصمم و جدی ، یک اتاق مجزا در باغچه یک گزینه بسیار خوبی است .کار در آن می‌تواند با تغییر نیازهایتان گسترش یابد، بنابراین در زمان لازم می‌تواند به یک اتاق سرگرمی ،خلوتگاه نوجوانان یا محل تمرین تبدیل شود.
در چنین فضای روشن و پر‌نوری به هنگام تعیین مکان کامپیوترتان تشعشع نور را در نظر بگیرید. نور خورشید در کنار صفحه نمایش می‌تواند دیدن کاری که در حال انجامش هستید را نا‌ممکن سازد.

 

برگرفته از وب سایت Houzz.com

ترجمه از یک فرش

اگر شما هم پیشنهادی برای یک دفتر کار خانگی جذاب دارید لطفا از طریق کامنت با ما در میان بگذارید!

خواندن 4122 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: ساخت دفتر کار شخصی در منزل »

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

تلفن : 03154737678

همراه : 09128388287

ایمیل : info@1farsh.com

آدرس : اصفهان - آران و بیدگل - خیابان بعثت - بعثت 14 کد پستی 8741784151

برای دریافت آخرین مقالات، کوپن تخفیف و فروش های ویژه در خبرنامه ما عضو شوید آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
captcha 

logo enamad