علاقه مندی (0)
0

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/yekfar96/domains/1farsh.com/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877

برای میز کنار تخت خواب تان، لامپی با اندازه مناسب انتخاب کنید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

هیچ چیز بهتر از این نیست بدون اینکه از تخت خواب تان پایین بیایید چراغ اتاق خواب تان که روی میز کنار آن هست را خاموش کنید.داشتن چراغ خواب کنار تخت خواب، یکی از بهترین گزینه ها برای خاموشی اتاق در شب و روشنایی آن در صبح با دسترسی آسان است. به همین دلیل است که انتخاب چراغ خواب مناسب بسیار مهم است.  روشنایی آن باید به اندازه کافی باشد.

انتخاب اندازه صحیح چراغ خواب یکی از گزینه های کلیدی است که باید متناسب با اندازه اتاق تان باشد. و لازم است، هم به لحاظ دکوراسیون و هم روشنایی مناسب باشد. در این خصوص ما با کارشناس متخصص (سلی استوری) این موضوع صحبت کردیم و سوال های کلیدی را پرسیدیم.

173 3

اندازه لامپ کنار تختی چقدر باید باشد؟

برای اینکه نور لامپ کنار تخت خواب تان مناسب باشد لازم است نکاتی را مد نظر قرار دهید. اندازه لامپ دقیقا وابسته به اندازه اتاق می باشد. هر چقدر اندازه  اتاق بزرگ تر باشد، می توانید لامپ بزرگتری انتخاب کنید. به طور کلی، اندازه میز کنار تخت خواب باید یک سوم تخت خواب تان باشد و اندازه لامپ آن هم باید یک سوم میز کنار آن باشد.

ارتفاع لامپ کنار تخت چه اندازه باید باشد؟

اگر عادت دارید که در تخت خواب تان مطالعه کنید، اندازه لامپ کنار تخت خواب بسیار مهم است. چرا که نباید نور آن مستقیم به چشم شما بتابد. اگر ارتفاع میز کنار تخت دقیقا برابر با قسمت بالای تخت تان باشد، مناسب ترین ارتفاع برای لامپ کنار تخت برابر با شصت الی شصت و نه سانتی متر است.
نکته کلیدی سطح سایه آن است. که باید زمانی که روی تخت خواب هستید در راستای شانه تان باشد، بنابراین هنگام مطالعه نور مناسب تابیده می شود.

173 2

 

پیشنهاد میکنیم از مجموعه فرش ۷۰۰ شانه  ما دیدن نمایید.

به چه تعداد لامپ کنار تختی نیاز داریم؟

به گفته ی سلی استوری لازم است در دو طرف تخت و هم چنین در جلوی میز آرایشی لامپ مناسب گذاشته شود، که البته باز هم بستگی به اندازه اتاق خواب دارد.اگر فضای اتاق به اندازه کافی باشد قطعا به دو چراغ در دو طرف تخت خواب نیاز است که علاوه بر تقارن و زیبایی در اتاق به روشنایی مناسب هم کمک می کنند بخصوص اگر این دو چراغ کاملا مشابه هم باشند. وجود این دو چراغ، سبب لوکس بودن اتاق می شود. برای اتاق های کوچک که تنها یک میز کنار تخت دارنند، یک چراغ خواب هم به شرطی که به لحاظ روشنایی و زیبایی منحصر به فرد باشد هم می تواند همچنان لوکس بودن اتاق را حفظ کند. طراحی اتاق خواب با یک الگو مناسب بسیار حائز اهمیت است.

فراموش نکنید که خاموش و روشن کردن این چراغ خواب ها تحت کنترل تان باشد چرا که قطعا دوست ندارید برای روشن و خاموش کردن آن از تخت خواب تان پایین بیایید .

173 4

All Items
اتاق خواب
نورپردازی

بهترین استایل برای لامپ های کنار تخت خوابی کدام گزینه هستند؟

من همیشه لامپی با نمای ابریشمی یا کتانی را ترجیح می دهم انتخاب کنم چرا که حس بهتری القا می کند. روی میز چوبی سیاه رنگ، لامپ های برنزی کانتراست زیبایی را ایجاد می کنند. لامپ های مختلفی را امتحان کنید تا ببنید کدام استایل برای فضای شما مناسب تر و شکیل تر است. بازم در اینجا یک طراحی مناسب اهمیت زیادی دارد تا چشم را به سمت زیبایی آن جذب کند. فراموش نکنید که نوع لامپ را بر اساس آویز آن انتخاب کنید. مثلا لامپ های بطری مانند با سایه های مخروطی هم خوانی خوبی دارنند و لامپ های مربعی با سایه های مستطیلی ترکیب خوبی را سبب می شوند. بر اساس طراحی داخل منزل، خود من بیشتر لامپ های کلاسیک را ترجیح می دهم اما در لندن قضیه کمی متفاوت است.

173 1

از شما خواهشمندیم این مطلب را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/yekfar96/domains/1farsh.com/public_html/templates/mezon/html/com_k2/item.php on line 249
خواندن 1665 دفعه
انیس رضوانی

انیس رضوانی کارشناس ارشد مترجمی زبان انگلیسی

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟