سبد خرید خالي مي باشد

هشت رنگ آبی برای داشتن یک میز جزیره زیبا در آشپزخانه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در مورد این رنگ ها با طراح حرفه ای تان صحبت کنید تا متوجه شوید کدام رنگ برای آشپزخانه شما مناسب تر است.

داشتن یک جزیره آشپزخانه خودش خوش شانسی است و قطعا آنقدر هم خوش شانس خواهید بود که فرصت یک طراحی عالی نصیب تان شود. با استفاده از یک رنگ زیبا برای میز جزیره تان می توانید آشپزخانه تان را خاص کنید. در اینجا ما نمونه های از میز جزیره آشپزخانه با بهترین تم رنگ آبی را آورده ایم که می توانید در مورد آنها با طراح تان بحث کنید.

 

226 16

1.آبی آسمانی ملایم.

به نظر من آبی یکی از دوست داشتنی رنگ هاست زیرا ذهن آدمی را به سمت آسمان پاک در یک روز زیبا می کشاند.این اشپزخانه رویایی به درب های بیرونی راه دارد و صد البته می توان از این فضا، آسمان آبی را مشاهده کرد.

226 6

اگر آشپزخانه تان به فضای آزاد داخل و بیرون راه ندارد، با استفاده از رنگ آبی آسمانی برای میز جزیره آشپزخانه تان می توانید حس هوای تازه را درمحیط ایجاد کنید. در واقع این رنگ آبی برای کسانی که، برای میز جزیره شان دنبال رنگ گرمی می گردند و در عین حال از رنگ تند و روشن خوشش نمیاد، رنگ مطمئنی است.

نکته:

وقتی مسئله ی رنگ آمیزی پیش می آید، آنچه را که در مانیتور یا هر صفحه نمایشی میبینید، با واقعیت متفاوت است. بهتر است قبل از اینکه رنگ نهایی خود را تثبیت کنید، نمونه ای از آن را در جایی تست کنید و سپس در طول ساعات مختلف آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که این رنگ همانی است که مد نظر دارید.

 226 15

2.آبی خاکستری ملایم.

یکی دیگر از رنگ های آبی روشن، آبی خاکستری ملایم است، این رنگ جزو رنگ های سردتر است که یک مقدار بیشتر رنگ خاکستری در آن به کار رفته است. وقتی رنگ خاکستری به فرمول رنگ آبی اضافه می شود، طیف رنگی آن در دسته رنگ های خنثی قرار می گیرد. این رنگ آبی خنثی مناسب سلیقه افرادی است که دوست دارند تنها یک طیف ملایم از رنگ را در میز جزیره شان به کار ببرند و یا کسانی که در آشپزخانه شان وسایل پر رنگ و لعابی دارند اما ترجیح می دهند این رنگ میز جزیره، در راس دیگر رنگ ها باشد.

226 7

آبی اقیانوسی از "کلی موور" هم شبیه همین رنگ است که شامل تلفیقی از رنگ آبی و خاکستری می باشد. از آن جایی که این رنگ آبی تا حدی در طیف رنگ های سرد قرار می گیرد، برای کسانی که به دنبال رنگ های به شدت سرد و یا آب وهوای ساحلی باشند مناسب نیست.

نکته:

تنها به این دلیل که رنگی زیباست، نمی شود آن را در آشپزخانه خودتان به کار ببرید. برای اینکه آشپزخانه زیبایی داشته باشید بهتر است با یک طراح یا مشاور دکوراتیو رنگ صحبت کنید تا مناسب ترین و زیباترین رنگ را برای میز جزیره خاص تان انتخاب کنید.

226 14

3.آبی گرمسیری پرطراوت.

ما این رنگ را به رنگ های آبی به این دلیل اضافه کردیم که مرتبط با آبی دریایی بسیار شاد است.در واقع این رنگ یک آبی پر نشاط است. برای استفاده در میز جزیره آشپزخانه به صورت مجزا مناسب است به گونه ای که هم پوشانی با فضاهای دیگر ایجاد نکند.

226 8

برای استفاده از این رنگ در آشپزخانه تان، پیشنهاد می شود در ابتدا یک رنگ آبی اطلسی را تست کنید.این رنگ از آنجایی که حس گرمی را منتقل می کند، می تواند باعث حس آرامش در آشپزخانه تان شود.

نکته:

استفاده از این رنگ در کنار رنگ سفید یا رنگ های خنثی و روشن باعث می شود که نورپردازی اشپزخانه تان عالی شود و در نتیجه میز جزیره تان همانند الماس به زیبایی می درخشد.

پیشنهاد میکنیم ازفرش های اتاق کودک ما دیدن نمایید

226 3

4.کبالت روشن.

اگر شما عاشق رنگ آبی پررنگ برای میز جزیره اشپزخانه تان هستید ولی ترجیح می دهید ازیک رنگ ملایم تراستفاده کنید، این رنگ برای اشپزخانه شما بی نظیر خواهد بود.تنها کافیست که قسمت جلو و پشت کانتر جزیره را رنگ کنید تا زیبایی آن چشمگیرتر شود.

226 9

این رنگ برای داشتن یک آشپزخانه دل باز با رنگ آبی زیبا عالی است.

نکته:

یک رنگ آبی چشمگیر همانند این رنگ در میز جزیره اشپزخانه، همه ی چشم ها را به سمت خود می کشاند. از آن جایی که با استفاده از این رنگ، میز جزیره آشپزخانه تان در کانون توجه قرار می گیرد از کیفیت و زیبایی کانتر یا بار اشپزخانه تان مطمئن باشید.

All Items
تابلو فرش سفارشی
فرش ماشینی
آشپزخانه
نورپردازی

226 4

5.آبی ارغوانی زیبا.

وقتی که بچه بودم، آبی ارغوانی، رنگ مورد علاقه ام در جعبه ی مداد رنگی بود، البته تا به امروز همین نظر را در مورد این رنگ دارم. استفاده از این رنگ در میز جزیره اشپزخانه بهترین پیشنهاد است چرا که باعث می شود این میز در آنجا نقش و اهمیت پیدا کند و به معنای واقعی چشمگیر شود.

226 10

رنگ ارغوانی "وال اسپار" شبیه به همین رنگ است.

نکته:

زمانی که دو رنگ از دو طیف رنگی را باهم ترکیب می کنیم مثلا در اینجا رنگ آبی و رنگ ارغوانی را که ترکیب کرده ایم نتیجه کار رنگی به دست می آید که بسته به موقعیت های زمانی مختلف و میزان نورپردازی، رنگ آن متفاوت دیده می شود. به همین دلیل بهتر است که قبل از تثبیت رنگ، آن را در زمان های مختلف تست کنید تا مطمئن شوید که رنگ حاصله همانی باشد که انتظار دارید.

226 5

6.آبی فولادی تیره.

برای کسانی که به دنبال یک رنگ خنثی تر هستند، این رنگ، گزینه ی مناسبی است. استفاده از این رنگ در میز جزیره باعث استواری آن و گرمابخشی به محیط می شود.

226 11

آبی زغال چوبی از "بهر" مشابه همین رنگ است.

نکته:

اگر شما کودک دارید و یا بر روی میز جزیره تان سرگرمی دارید که از آن زیاد استفاده می کنید، رنگ های خنثی "متوسط تا تیره" بهترین گزینه هستند تا لکه هایی که روی آن ایجاد می شود برایتان آزار دهنده نباشد.

226 1

7.آبی دریایی.

زمانی یکی از طرفدارای پرو پا قرص این رنگ بودم چرا که زیبایی و وقار را به ارمغان می آورد. رنگ مشکی هم طرفداران زیادی دارد اما در برخی فضاها، حس سنگینی و تاریکی بیش از حد را می رساند.

226 12

آبی دریایی با رنگ های سفید و خاکستری و تن های چوبی هم خوانی خوبی دارد اما با رنگ سیاه خالص، حس مثبتی را القا نمی کند.

طراحان آشپزخانه می توانند از رنگ آبی دریایی “بنجامین موور” هم استفاده کنند.

نکته:

اگرآشپزخانه تان غنی از اِلمان های چوبی است و می خواهید برجسته بودن آن را حفظ کنید، رنگ آبی یکی از بهترین رنگ هایی است که می تواند در میکس رنگ ها جای بگیرد. در ضمن رنگ آبی، به برجسته تر شدن دیگر رنگ ها هم کمک می کند.

پیشنهاد میکنیم ازفرش های 1200 شانه ما دیدن نمایید

226 2

8.آبی ساحلی.

از آنجایی که آبی دریایی جز رنگ های قوی، استوار و تصنعی است، رنگ آبی از این طیف باعث ملایم شدن و حس جذابیت آن می شود. اگر شما به دنبال آشپزخانه ای هستید که در آن حس کنار ساحل بودن را بخواهید، رنگ آبی دریایی ملایم برای میزجزیره همراه با تن های چوبی روشن و خنثی چنین حسی را می تواند برای تان ایجاد کند.

226 13

گوی آبی از شروین ویلیامز یکی از رنگ های آبی در طیف متوسط است. در واقع رنگی است که نه بیش از حد روشن و نه بیش از حد تیره است. هم چنین در آن، رنگ خاکستری هم موجود است و باعث خنثی شدن آن تا حدی می شود، اما به هیچ وجه باعث حس کسالت یا بی حالی نمی شود.

نکته:

رنگ های نقاشی زمانی که در حجم بزرگی به کار می روند، نسبت به زمانی که آن ها را در بخشی تست می کنید، روشن تر و براق تر به نظر می رسند. اگر شما زمان زیادی را صرف انتخاب رنگ آبی خاص از گزینه های مشابه کردید، موردی را انتخاب کنید که در کروم، پایین تر و در سنجش، تیره تر باشد.

نوبت شماست. آیا شما هم از رنگ آبی برای میز جزیره تان استفاده کرده اید؟

 

خواندن 233 دفعه
انیس رضوانی

انیس رضوانی کارشناس ارشد مترجمی زبان انگلیسی

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

تلفن : 03154737678

همراه : 09133625755

تلگرام : 09128388287

ایمیل : info@1farsh.com

آدرس : اصفهان - آران و بیدگل - خیابان بعثت - بعثت 14 کد پستی 8741784151

برای دریافت آخرین مقالات، کوپن تخفیف و فروش های ویژه در خبرنامه ما عضو شوید آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
captcha 

logo enamad