علاقه مندی (0)
0

قیمت فرش 700 شانه کاشان چقدر است؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در مقالات قبلی در مورد انواع فرش 700 شانه و ویژگی آن صحبت کردیم اما سوالی که ممکن است برای شما مطرح شود اینکه با همه این توصیفات قیمت فرش 700 شانه کاشان چقدر است؟ پاسخ به این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد.

در واقع این عوامل تعیین کننده قیمت خواهند بود. به صورت کلی جنس الیاف مورد استفاده در بافت قالی، آهار فرش، نخ جوت و نوع دستگاههایی که برای بافت آن مورد استفاده قرار می گیرند باعث تفاوت قیمت در انواع قالی ها می گردند.

قیمت فرش 700 شانه کاشان چقدر است؟

تاثیر جنس الیاف در قیمت فرش 700 شانه کاشان چیست؟

مهمترین عاملی که قیمت فرش 700 شانه کاشان تعیین می کند، جنس الیاف آن است. برای بافت قالی ها از الیاف مصنوعی استفاده می شود که خود این الیاف مصنوعی هم انواع متفاوتی دارند و هر چه مرغوب تر باشند در قیمت تاثیر بیشتری خواهند گذاشت. در بافت فرش 700 شانه کاشان از نخ اکریلیک هیت ست استفاده می شود. این نخ کیفیت بسیار بالایی داشته و باعث می شود فرش زیباتر و بادوام تر باشد. در طی فرایند هیت ست در بافت قالی 700 شانه کاشان نخی که ریسیده شده است با استفاده از بخار و دما تثبیت می شود. این کار کیفیت نخ را بسیار بالاتر برده و همین امر هم سبب می شود قیمت فرش 700 شانه کاشان افزایش پیدا کند.

قیمت فرش 700 شانه کاشان چقدر است؟

پیشنهاد میکنیم از مجموعه فرش 700 شانه یک فرش دیدن فرمایید.

فقط این ویژگی نیست که موجب تغییر قیمت می شود استفاده از نخ اکریلیک مزایای دیگری هم برای فرش دارد که برخی از آنها عبارتند از:

1- این نوع نخ مقاومت بسیار خوبی داشته و قالی را در برابر روغن و مواد شیمیایی و چربی و بید و نور خورشید مصون نگه می دارد.

2- نخ مورد استفاده در قالی 700 شانه کاشان در مقابل شستشو هم مقاوم بوده و در اثر شسته شدن رنگ خود را از دست نمی دهد.

3- استفاده از نخ اکریلیک در بافت فرش 700 شانه کاشان باعث می شود جذب گرد و غبار توسط تار و پود آن صورت نگرفته در نتیجه باعث بروز آلرژی و بیماری های تنفسی نمی گردد. البته این نخ الکتریسیته ساکن هم ایجاد نخواهد کرد. 

قیمت فرش 700 شانه کاشان چقدر است؟

همه این موارد فقط بخشی از دلایل تعیین کننده قیمت فرش 700 شانه کاشان هستند برخی عوامل دیگر را در ادامه شرح خواهیم داد.

 کیفیت نخ جوت چه تاثیری در قیمت فرش 700 شانه کاشان دارد؟

جوت یا کنف هندی و یا چتایی نخی بسیار ارزشمند و مرغوب است که در سراسر دنیا برای بافت انواع محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. این نخ صد درصد طبیعی بوده و برای همین باعث آسیب به محیط زیست هم نمی شود. در مقابل در هنگام استفاده در محصولات مختلف الکتریسیته ساکن ایجاد نکرده و البته عایق حرارتی هم می باشد. این نخ را در بافت فرش ماشینی هم استفاده می کنند البته کاربرد آن در بافت فرش ماشین 700 شانه کاشان به عنوان پود است. هر چقدر کیفیت نخ جوت مورد استفاده در بافت بهتر باشد در نتیجه کیفیت قالی هم بهتر و مرغوب تر خواهد بود و همین مسئله تعیین کننده قیمت فرش 700 شانه کاشان است.

قیمت فرش 700 شانه کاشان چقدر است؟

فرش کاشان بهترین و مرغوب ترین نوع نخ جوت را برای بافت قالی های خود مورد استفاده قرار می دهد بنابراین همیشه در قیمت بالا و پایین یک محصول دلایل خاصی نهفته است که باید حتما به آن توجه داشته باشید.

از شما خواهشمنیدم این مطلب را با دوستان خود در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید!

خواندن 407 دفعه

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟