علاقه مندی (0)
0

11 دلیل برای پوشاندن سطوح با فرش

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آیا زمان آن نرسیده که پوشش سخت زیر پایمان را کنار بگذاریم؟ ممکن است پاهایتان،کیف پولتان و همسایه ی طبقه ی پایین سری به علامت تایید تکان دهند.سطوح سخت چوبی یا کاشی کاری شده می تواند ناخوشایند باشد.سطوحی که با فرش پوشانده می شوند برای نوزادانی که تازه راه می افتند عالی است ، یک مکان راحت برای نشستن و بازی فراهم میکند و یک اتاق با حس گرم و دلپسب به ما می دهد.

یک فرش با این 11 دلیل شما را متقاعد می کند که فرش ها بهترین گزینه برای پوشش سطوح کف هستند.

1 - فرش یک عایق است

فرش گرما را حفظ می کند و از سرما و گرمای شدید جلوگیری می‌کند.در آب و هوا های سردتر این موضوع می تواند یک مزیت بزرگ به حساب بیاید.از آنجایی که هزینه ی انرژی و گاز رو به افزایش است،پوشاندن خانه با فرش می تواند مبلغ قبض شما را کاهش دهد.

contemporary bedroom

2- حس لاکشری ( لاکچری )

اخیرا در یک هتل مجلل اقامت داشتید که فرش نشده باشد؟ به دلایل زیادی بیشترین پوشش کف در هتل ها فرش می باشد.فرش را می توانید از بین سبک ها و رنگ های بسیاری انتخاب کنید،به این معنا که اولویت شما در انتخاب بازتابی است که نشان می دهد چگونه می خواهید به محل زندگی خود هویت بدهید.یک فرش می تواند یک بنیان با رنگ و جان یا یک نقطه ی مرکزی همراه با نقوش برجسته و رنگ و بافت پرطراوت و جاندار باشد.

transitional living room

3 - امنیت

فرش کردن می تواند یک زیرسازی ایده آل برای قدم هایتان باشد.سرخوردن و افتادن را کم کند و هنگامی که افتادن و سقوط رخ می دهد،آسیب ها را کاهش دهد.می تواند یک محافظ امنیت خوب برای کل خانواده باشد،اما به طور ویژه برای کودکان نوپا و افراد مسن . همچنین حیوانات خانگی خود را فراموش نکنید.تا به حال چند بار به خاطر اینکه سگ یا گربه تلاش کردند از گوشه های اتاق سریع حرکت کنند و به سمت دیوار سر خوردن، از جا پریدید؟ لطفی در حق حیوانات خانگی خود کنید،کمی اصطکاک برای آنها ایجاد کنید.

traditional staircase

4 - کاهش آلودگی صوتی

بسیاری از قرارداد های آپارتمانی هنوز هم شامل تمام فرش کردن سطح می شوند( البته در خارج از ایران ).جای تعجب نیست که چرا ؟؟!

تلویزیون هایی با صفحه نمایش بزرگ، تلفن های دارای بلندگو،کامپیوتر ها و سیستم های صوتی مدرن خانه ی مارا به یک مکان پر سر و صدا بدل می کنند.فرش کردن خانه به جذب لرزش های این صداها کمک می کند؛به طور ویژه با وجود یک لایی با کیفیت خوب در زیر آن.این لایه با کاهش عبور صدا به اتاق های پایین به عنوان مانعی در بین سطوح عمل می کند.

traditional living room

یک فرش پیشنهاد می کند تا از مجموعه های فرش 1200 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش شنل ، فرش گبه و فرش اتاق کودک دیدن نمایید.

5- دوام

فرش ماشینی می تواند دوام و زیبایی خود را برای سالها حفظ کند،در صورتی که به نحو مناسبی تمیز و نگهداری شود.

traditional living room 2

6 - نگهداری آسان

اگر سگ یا گربه دارید،مهم نیست که هر چند وقت یکبار جارو بکشید،گوله های کرک همه جا روی سطح چوبی کف اتاق وجود خواهند داشت.نگهداری از سطح تمام فرش بسیار آسان است.جارو کشیدن و تمیز کردن های گاه و بیگاه تمام کاری است که برای نگهداری از آن باید انجام دهید و رفع لکه ها با وجود تکنولوژی جدید ( شامپو فرش های جدید و قوی ) بسیار آسان تر شده.امروزه بیشتر لکه ها در صورتی که فورا تمیزکاری شوند از بین می روند.

traditional living room 3

7 - تنوع

فرش ، الگوها و رنگ هایی از مد روز تا طرح های سنتی را در بر می گیرد.پس حتما فرشی با سلیقه شما پیدا می شود.

traditional bedroom

8 - احساس گرما

پا گذاشتن روی کف چوبی سرد هنگام صبح گزینه ی خوبی بعد از بیدار شدن نیست.با خرید یک فرش اتاق خواب می توانید احساس خوش ایند و گرم رو به پاهای خود هدیه دهید.

traditional bedroom 2

contemporary kids

9 - لطافت

بیایید با این مساله مواجه شویم : هیچ کودکی دوست ندارد روی چوب سفت غلت بخورد و با اسباب بازی هایش بازی کند و یا هیچ مادری حاضر به دیدن زخم های زانوی فرزند خود نیست.فرش یک سطح نرم برای کودک فراهم می کند،بنابراین تخیل کودک نیز می تواند افسار گسیخته به جریان دربیاید.

transitional living room 2

10 - وسعت

قطعه قطعه پوشاندن اتاق با چوب و پوشاندن تنها قسمتی از اتاق با فرش، آن وسعتی را که تمام فرش کردن اتاق از نظر بصری به اتاق می دهد به شما نمی دهد.

traditional closet

11 - قیمت

قیمت پایه ی فرش کردن،لایه ی زیر آن و نصب آن به شکل محسوسی از کف های چوبی کمتر است.البته قیمت تمام شده ی زیاد هم برای هردو مورد وجود دارد،اما فرش کردن همچنان کمتر گران در می آید، به ویژه هنگامی که هزینه ی نصب را به عنوان یک فاکتور در نظر بگیرید،نصب چوب زحمت بسیار بیشتری نیز دارد.

traditional living room 4

اگر همچنان قانع نشدید،نیم فرش کردن را در نظر بگیریداگر همچنان اصرار دارید برای خانه از چوب استفاده کنید اما مقداری از مزایای فرش را نیز می خواهید از نیم فرش کردن استفاده کنید.یک طاقه فرش انتخاب کنید، آنرا پهن کنید و تمام.شما تقریبا یک فرش کاملا اندازه اتاق دارید.که منجر به ایجاد لبه هایی از کف پوش مثل چوب سخت ،سنگ،سرامیک،در اطراف فرش خواهند شد.برای اینکه چشم انداز مورد نظر را داشته باشید می توانید 30 تا 45 سانتیمتر از سطح سخت را در پیرامون فرش را در معرض دید بگذارید.

خواندن 711 دفعه

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟