علاقه مندی (0)
0

تابلو فرش سفارشی

سفارش تبدیل عکس به تابلوفرش ماشینی

سفارش تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش

با گسترش هنر فرش بافی، سفارش تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش بسیار رایج شده است و هر روزه شاهد رشد چشمگیر صنعت تولید تابلو فرش هستیم. ویژگی های منحصر به فرد فرش باعث شده است که سفارش تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش به عنوان هنری چشم نواز درنظر گرفته شده که ضمن زیبایی، هدیه ای ماندگار و به یادماندنی از مناسبتهای مختلف باشد. شباهت فرش بافته شده به عکس اصلی از مهمترین مواردی است که در سفارش تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش می بایست مد نظر داشته باشید. این امر نیز به دقت طراحی نقشه و به طورکلی به دقت نقشه وابسته است. از طرف دیگر،‌ رعایت فاکتور تنوع بافت، در بافت چهره بسیار ضروری است؛ چراکه باعث می شود فرش بافته شده از ظرافت برخوردار بوده و از قواعد مشخص بافت فرش ماشینی که منجر به سنگینی و سفتی فرش ماشینی می شود، پیروی نکرده باشد.

موارد ضروری در سفارش تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش

giftاز جمله موارد ضروری که در سفارش تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش ( علاوه بر دقت در طراحی نقشه ) می بایست مد نظر قرار دهید، توجه در کیفیت شرکت سفارش گیرنده برای رنگبندی مناسب چهره است؛ به طوریکه تا حد امکان از رنگ های متناسب با چهره استفاده شود و حداکثر شباهت بین تابلو فرش و عکس برقرار گردد. بدین ترتیب، با انتخاب رنگ های مناسب،‌ تفاوت بین تابلو فرش و عکس به حداقل ممکن رسیده و سفارش تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش در بهترین کیفیت به ثمر می نشیند.

نکته ای که در قسمت قبل نیز به آن اشاره گردید دقت طراح نقشه در طراحی دقیق نقشه تابلو فرش است. چراکه نقشه صحیح، به عنوان راهنمای چگونگی انجام کار، مهمترین نقش را در تضمین بافت خوب تابلو فرش به طور اعم و بافت چهره به طور اخص بازی می کند. براین اساس، طراح نقشه با استفاده از روش کد بندی در طراحی نقشه، به قرار دادن تمام المان های چهره در جای خود دقت کافی خواهد داشت و نقشه تهیه شده منجر به بافت دقیق چهره در تار و پود فرش می شود که بیشترین شباهت را به عکس اصلی خواهد داشت.

استفاده از الیاف با کیفیت عالی در تولید تابلو فرش از دیگر مواردی است که در سفارش تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش باعث افزایش غنای تابلو فرش می شود. کاربرد نخ اکرلیک هیت ست شده و نیز ابریشم مصنوعی در بافت تابلو فرش علاوه بر برجسته کردن قسمتهای چهره، زیبایی تابلو فرش را دوچندان می کند. نکته دیگر که در سفارش تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش باید مورد توجه قرار دهید،‌ اندازه مناسب تابلو فرش است؛ به طور کلی فرشهای با ابعاد بزرگتر به دلیل افزایش گره در بافت، تصاویر مرغوب تری از چهره را نشان می دهند.

 

 کانال ما در تلگرام کانال ما در تلگرام کانال ما در ایتا کانال ما در ایتا کانال ما در آی گپ کانال ما در آی گپ کانال ما در سروش کانال ما در سروش پیج ما در اینستاگرام پیج ما در اینستاگرام

 

خواندن 2262 دفعه

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟