تبدیل عکس به تابلو فرش

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

تبدیل عکس به تابلو فرش

 

تبدیل عکس به تابلوفرش

تبدیل عکس به تابلو فرش از جذاب ترین و منحصر به فردترین هدیه هایی است که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. ماندگاری، ظرافت و زیبایی نهفته در تابلو فرش از جمله دلایلی است که منجر به افزایش اسقبال عمومی برای سفارش و تبدیل عکس به تابلو فرش شده است. به عبارت دیگر، دیدن تصویر خود و یا عزیزان بر روی تابلو فرش حسی از زیبایی و جاودانگی را به ارمغان می آورد که کیفیت بافت و مواد اولیه مورد استفاده در آن، تضمین کننده زیبایی و لطافت فرش است.

رنگ بندی شفاف، بافت ریز و قابل شستشو بودن از دیگر ویژگی هایی است که تبدیل عکس به تابلو فرش را در میان مردم و به خصوص نسل جوان مورد پسند قرار داده است. از سوی دیگر فرش و تابلو فرش به عنوان یکی از قدیمی ترین هنرهای ایرانی، از بهترین و لوکس ترین وسایل مورد استفاده در تزئین منزل محسوب می شود که زیبایی و هنر را در بهترین ترکیب ممکن به تصویر می کشد.

تبدیل عکس به تابلو فرش با استفاده از بهترین الیاف، رنگبندی عالی، در کمترین زمان و با هزینه مناسب تخصص ماست. فقط کافیست با مراجعه به صفحه راهنمای سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش و اطلاع از چگونگی فرایند تبدیل عکس به تابلوفرش،‌ عکس مورد نظر و ابعاد آن را تعیین کنید و بقیه کار را به ما بسپارید.

تضمین می کنیم !

guarantee

یک فرش از ابتدای تاسیس تا کنون همیشه در جلب اعتماد مشتری بسیار کوشیده و به لطف خداوند همیشه در این امر موفق بوده است.لذا در همین جهت همیشه به مشتریان عزیز اطمنیان می دهد در هر شرایطی کنار مشتری حضور دارد و حق را همیشه به مشتری خود می دهد و کلیه ایرادات را وارد دانسته و با کمال احترام از مشتری حمایت می کند چنانچه در سفارش ارایه شده به مشتری نقصی وجود داشته باشد با کمال احترام بر دیده منت و کلیه اقدامات لازم در جهت رضایت مشتری رو انجام خواهد داد.از همین سو همیشه در سفارشات تبدیل عکس به تابلو فرش بافتی بعد از دریافت سفارش از طرف مشتری در مرحله اماده سازی فایل نقشه جهت تولید ابتدا فایل برای مشتری ارسال شده , نقطه نظرات دریافت و بر اساس سلایق مشتری اعمال شده و بعد از تایید نهایی از سوی مشتری تابلو فرش تولید خواهد شد.چنانچه کار تولیدی بعد از تحویل به مشتری نقصی در تابلو فرش و یا قاب تابلو فرش داشته باشد و مشتری ظرف مدت ۷ روز مورد را اطلاع دهد , یک فرش بر اساس تصمیم مشتری نقص را بر طرف کرده و یا هزینه رو کاملا و عینا به مشتری بازگردانده و مراتب عذرخواهی رسمی و کتبی نیز خدمت ایشان ارسال خواهد شد. همواره به یاد داشته باشید که در ارسال سفارش ممکن است از طرف پست , تیپاکس و ... به تابلو فرش اسیبی وارد شود که این موارد از عهده یک فرش خارج می باشد.یک فرش همیشه کلیه مرسولات خود را بیمه کرده و از مشتری درخواست می کند در هنگام تحویل, بسته را جلوی مامور باز و بررسی کرده و اگر موردی از قبیل شکستگی , پارگی , خیسی و ... مشاهده کرد ابتدا به مامور اطلاع داده و بعد با یک فرش تماس حاصل نماید.شرط لازم پرداخت خسارت از طرف بیمه و شرکت تحویل دهنده مرسوله در این موارد رویت مشکل فیزیکی در حضور مامور تحویل دهنده می باشد و در غیر اینصورت هیچکدام از طرفین تعهدی در این زمینه نخواهند داشت.

صبر کنید!باز هم یک فرش در راستای احترام به مشتری در کنار شماست.چنانچه مرسوله رو تحویل گرفتید و بعدا مشکلی در مرسوله مشاهده کردید حتما با ما تماس بگیرید تا با کمک یکدیگر مشکل را برطرف سازیم.

۰۹۱۲-۸۳۸-۸۲۸۷ / ۰۳۱-۵۴۷-۳۷-۶۷۸

هفت روز هفته از ۸ صبح الی ۱۲ شب
با ما تماس بگیرید!

 

تابلو فرش بافتی یا چاپی؟

 

tableau custom 2

یک فرش با استفاده از دانش به روز در زمینه تولید فرش ماشینی اقدام به تبدیل عکس به تابلوفرش کرده است که این خدمت را در ۲ نوع بافت و چاپ انجام می دهد.تابلو فرش های بافتی تابلو فرش هایی هستند که از قبل نخ مورد استفاده رنگ شده اند و امکان تغییر در پالت رنگ و نخ دستگاه تولید تابلو فرش نیست.در سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی همیشه ۲ تخته از تابلو فرش تقدیم مشتری می شود, دلیل این امر این است که دستگاه های تولید فرش ماشینی ( به جز دستگاه های تولید گلیم ) بصورت جفت تولید میکنند, بدین صورت که هر ۲ تابلو یا فرش قرینه یکدیگر هستنند.

در تبدیل عکس به تابلوفرش از نخ اکرلیک هیت ست شده استفاده می شود که به تابلو کیفیت خاصی می بخشد و ماندگاری را چندین برابر می کند.این مدل تابلو فرش ها در تولید محدودیت هایی نیز از قبیل محدودیت در رنگ و سایز دارند که بطور مثال تعداد رنگ بکار رفته در این تابلو فرش ها ۸ رنگ می باشد که با ترکیب همین ۸ رنگ اصلی تابلو فرشی نزدیک به عکس اصلی طراحی و تولید می شود.همچنین محدودیت در سایز از این قرار است که تابلو فرش های بافتی چون در کنار فرش تولید می شوند باید سایز های استانداردی داشته باشند که بطور مثال این سایز ها 50x70 / 50x100 / 70x100 / 100x150 / 100x200  و 150x2225 سانتیمتر می باشد.

لازم به ذکر است که توان تولید تابلوفرش در بعضی مواقع به سفارش مشتری در سایز های بزرگتر و خاص نیز فراهم شده است.

تابلو فرش چاپی

در تابلوفرش های چاپی , تابلو فرش از قبل به صورت سفیدرنگ و به صورت رول های 300x800 سانتیمتر و در مواردی رول های کوچکتر و بزرگتر تولید می شوند و بعد از تولید و تکمیل به قطعات کوچکتری تقسیم بندی, و با دستگاه برش میخورند.معمولا رول ها در سایز های 35x50 / 50x70 / 50x100 / 70x100  / 100x150 و 150x225 قطعه بندی و برش می خورند.در تولید تابلو فرش های مخصوص چاپ از نخ پلی استر هیت ست شده استفاده می شود که این مدل تابلو ها رو در مقایسه با تابلو فرش هایی با نخ اکرلیک جهت چاپ برتری می دهند که به وضوح برتری این مدل تابلو فرش با نخ پلی استر ( ابریشم گونه ) در هنگام چاپ عکس بر روی تابلو فرش برای ما محرز شده است بدین دلیل که تابلو فرش هایی با نخ پلی استر شفافیت و کیفیت بیشتری در چاپ نسبت به تابلو فرش های با نخ اکرلیک دارند.

بطور کلی اگر بخواهیم این ۲ مدل تابلو فرش را با بکدیگر مقایسه کنیم می توانیم به چند نکته اساسی و مهم اشاره کرد که در نهایت این مشتری است که تصمیم گیرنده نهایی بوده و بر اساس سلیقه خود سفارش می دهد.

۱ - تابلو فرش های بافتی محدودیت رنگ دارند و در نهایت کار بین ۷۰ تا ۸۵٪ به تصویر اصلی شبیه می شود ولی در تابلوفرش های چاپی محدودیت رنگی وجود ندارد و تابلو فرش بین ۹۰ تا ۹۵٪ به تصویر اصلی شبیه می شود

۲ - در تابلو فرش های چاپی فقط با هزینه ای که پرداخت می شود فقط یک تخته تابلوفرش تقدیم مشتری می شود در حالیکه در تابلو فرش های بافتی همیشه ۲ تخته تولید و تقدیم مشتری می گردد

۳ - در تابلو فرش های بافتی ماندگاری, بیشتر از تابلو فرش های چاپی است

۴ - سرعت در روند تولید تابلو فرش های چاپی بیشتر از تابلو فرش های بافتی است که در تابلو فرش های چاپی ۱ تا نهایت ۲ روزه و در تابلوفرش های بافتی ۵ تا نهایت ۸ روزه سفارش اماده می شود ( البته در موارد فورس تابلو فرش های بافتی ۲ تا ۳ روزه نیز اماده می شوند)

۵ - در تابلو فرش های چاپی فقط  روی فرش رنگ امیزی می شوند در حالیکه عمق فرش همچنان خام و سفید رنگ است ولی در تابلو فرش های بافتی به علت اینکه نخ از قبل رنگ شده است تا عمق تابلو فرش به همان رنگ روی تابلو فرش هست.

۶ - اصالت اصالت اصالت! , نکته ای که همیشه در هنگام صحبت با مشتریان ذکر میکنیم اصالت کار است که تابلو فرش های بافتی اصالت بیشتری نسبت به تابلو فرش های چاپی دارند

۰۹۱۲-۸۳۸-۸۲۸۷ / ۰۳۱-۵۴۷-۳۷-۶۷۸

هفت روز هفته از ۸ صبح الی ۱۲ شب
هنوز سردرگم هستید؟! با ما تماس بگیرید!

 

لیست قیمت

قیمت تبدیل عکس به تابلو فرش

قیمت تبدیل عکس به تابلو فرش

قیمت های در جدول بالا برای ۲ تخته تابلو فرش می باشد.

قیمت چاپ روی تابلو فرش

price table 2

قیمت های در جدول بالا برای ۱ تخته تابلو فرش می باشد.

 مشخصات فنی

مشخصات فنی برای تبدیل عکس به تابلو فرش مورد توجه, مشتمل بر مجموعه نکاتی است که بیانگر ابعاد، اندازه، جنس پود، ارتفاع نخ خاب و به طور کلی کیفیت تابلو فرش بافته شده خواهد بود. یک فرش با برخورداری از دستگاه های تولید فرش ماشینی به روز و الیاف مرغوب قادر به ارائه و بافت انواع تابلو فرش در ابعاد ۷۰ × ۵۰ / ۱۰۰ × ۵۰ / ۱۰۰ × ۷۰ / ۱۵۰ × ۱۰۰ و بزرگتر بوده که در تراکم ۳۰۰۰ و شانه ۱۰۰۰ بافته می شود. جنس نخ مورد استفاده برای تابلو فرش اکرلیک هیت ست شده و جنس پود در کلیه سفارشها از نوع پنبه بوده و در تعداد رنگ مورد استفاده در هرگونه سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش معادل ۸ رنگ است. ارتفاع نخ خاب نیز بین ۸ تا ۹ میلیمتر محاسبه شده است.

مشخصات فنی در سفارش چاپ عکس روی تابلو فرش ,  شانه ۱۲۰۰ و تراکم ۳۶۰۰ با نخ ابریشم گونه با ارتفاع ۷ تا ۸ میلیمتر و همچنین استفاده از جوت در پود می باشد.تابلو فرش های چاپی قابل تولید در سایز های 35x50 / 50x70 / 50x100 / 70x100 / 100x150 و 150x225 می باشند که در مواردی به سفارش مشتری سایز های سفارشی نیز تواید می شوند.

 

 انواع قاب

frame

نکته دیگری که در سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش باید مدنظر داشته باشید، سفارش قاب برای تابلو فرش است. در یک فرش در حدود ۱۶ مدل ( در حال حاضر ) نوع مختلف مشتمل بر قاب های با کد های ۱۰۱ تا ۱۱۶ تولید می شود و برحسب ابعاد تابلو فرش مورد نظر و موجودی انبار، می توانید سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش را به همراه قاب تکمیل فرمایید توجه داشته باشید که یک فرش همیشه همه مدل های قاب های معرفی شده در وب سایت را در سایز های استاندارد موجود دارد پس نگران عدم موجودی قاب مورد نظر نباشید و با خیال آسوده سفارش خود را تکمیل نمایید.یک فرش برعکس بسیاری از وب سایت ها و همکاران , دارای کارگاه ساخت قاب اختصاصی است که این مهم بر کیفیت و قیمت کارها بسیار تاثیر گذاشته و مشتری بعضا تا ۳۰٪ قاب را نسبت به دیگر رقبا " ارزانتر " میتواند خریداری کند.

شایان ذکر است در قسمت پیش نمایش سفارش، می توانید تصویر اصلی قاب انتخابی خود را به مشاهده کنید و درصورت عدم تناسب عکس و قاب، نوع قاب را به دلخواه تغییر دهید. در غیر این صورت، می توانید گزینه بدون قاب را انتخاب کنید. بدیهی است قیمت تمام شده سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش بر حسب موارد مذکور متغیر می باشد.

به یاد داشته باشید بعد از پرداخت همواره از قسمت پروفایل من - سفارشات میتوانید جزئیات سفارش خود را ملاحضه نمایید.

نمونه قاب ها

 

نمونه کارها

نمونه کارهای تبدیل عکس به تابلو فرش

 

سوالات متداول

Notice: Undefined property: stdClass::$imageMedium in /home/farsh96/domains/1farsh.com/public_html/modules/mod_vina_accordion_k2/tmpl/default.php on line 51
هزینه ارسال چقدر است؟

هزینه ارسال چقدر است؟

در سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش و چاپ عکس روی تابلو فرش هزینه ارسال رایگان بوده و یک فرش هزینه ارسال تا درب منزل را پرداحت می نماید.

Notice: Undefined property: stdClass::$imageMedium in /home/farsh96/domains/1farsh.com/public_html/modules/mod_vina_accordion_k2/tmpl/default.php on line 51
به جز ثبت سفارش آنلاین راه دیگه ای هست؟

به جز ثبت سفارش آنلاین راه دیگه ای هست؟

Notice: Undefined property: stdClass::$imageMedium in /home/farsh96/domains/1farsh.com/public_html/modules/mod_vina_accordion_k2/tmpl/default.php on line 51
چطور سفارشم رو ثبت کنم؟

چطور سفارشم رو ثبت کنم؟

شما از طریق لینک های زیر می توانید مستقیما سفارش خود را به صورت آنلایک در سایت ثبت کنید.

Notice: Undefined property: stdClass::$imageMedium in /home/farsh96/domains/1farsh.com/public_html/modules/mod_vina_accordion_k2/tmpl/default.php on line 51
حتما باید قاب هم سفارش بدم؟

حتما باید قاب هم سفارش بدم؟

خیر.در یک فرش میتوانید سفارش خود را هرطور که مایل هستید ثبت کنید هیچ اجباری برای خرید قاب نیست!

Notice: Undefined property: stdClass::$imageMedium in /home/farsh96/domains/1farsh.com/public_html/modules/mod_vina_accordion_k2/tmpl/default.php on line 51
برای خارج از ایران هم سفارش انجام میدین؟

برای خارج از ایران هم سفارش انجام میدین؟

بلی - با افتخار یک فرش تاکنون سفارش هایی برای کشور های مانند آلمان , ژاپن , سوئد , آمریکا , چین , گرجستان , افعانستان , عراق , هلند و ... انجام داده و از طریق پست ایران پست DHL و یا ار طریق هوایی برای مشتری ارسال کرده است.

Notice: Undefined property: stdClass::$imageMedium in /home/farsh96/domains/1farsh.com/public_html/modules/mod_vina_accordion_k2/tmpl/default.php on line 51
سفارش خیلی فوری هم انجام میدین؟

سفارش خیلی فوری هم انجام میدین؟

بلی.یک فرش تا حد امکان سفارشات خیلی سریع را نیز انجام می دهد.بطور مثال در سفارش بافت حداقل مدت بافت را ۲ روزه و در سفارشات چاپ حداکثر ۳ ساعته انجام می دهد.

Notice: Undefined property: stdClass::$imageMedium in /home/farsh96/domains/1farsh.com/public_html/modules/mod_vina_accordion_k2/tmpl/default.php on line 51
سفارشم چند روزه به دستم میرسه؟

سفارشم چند روزه به دستم میرسه؟

بسته به موقعیت جغرافیایی مشتری تحویل سفارش حداقل ۱ روز و حداکثر ۵ روز کاری می باشد.بطور مثال سفارشات تهران معمولا ۱ روزه تحویل می شوند و سفارشات نقاط دورتری مثل کیش یا بندرعباس بین ۲ تا ۳ روز کاری.توجه داشته باشید یک فرش بعد از اماده شدن سفارش بی درنگ بسته را تحویل پست یا تیپاکس می دهد و گاهی ممکن است بخاطر بی مسئولیتی مامورین مربوطه بسته دیرتر از موعد تحویل شود که اولا این موارد به ندرت اتفاق می افتد و ثانیا یک فرش تا لحظه تحویل سفارش پیگیر مرسوله می باشد.

Notice: Undefined property: stdClass::$imageMedium in /home/farsh96/domains/1farsh.com/public_html/modules/mod_vina_accordion_k2/tmpl/default.php on line 51
شیوه پرداخت به چه صورتی است؟

شیوه پرداخت به چه صورتی است؟

یک فرش به دو شیوه سفارشات رو قبول و انجام می دهد.شیوه اول مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت شده و مابفی سفارش در موقع تحویل به مامور پرداحت می شود.

شیوه دوم کل مبلغ پرداخت شده و سفارش بعد از آماده سازی ارسال می شود.

Notice: Undefined property: stdClass::$imageMedium in /home/farsh96/domains/1farsh.com/public_html/modules/mod_vina_accordion_k2/tmpl/default.php on line 51
سفارش چطوری به دستم میرسه؟

سفارش چطوری به دستم میرسه؟

کلیه سفارشات تبدیل عکس به تابلو فرش در یک فرش از طریق پست و یا تیپاکس ارسال و درب منزل یا محلی که در آدرس قید شده تحویل میشود.

Notice: Undefined property: stdClass::$imageMedium in /home/farsh96/domains/1farsh.com/public_html/modules/mod_vina_accordion_k2/tmpl/default.php on line 51
قبل از بافت تابلو فرش آیا نقشه رو به ما نشون میدین؟

قبل از بافت تابلو فرش آیا نقشه رو به ما نشون میدین؟

بلی- در سفارشات تبدیل عکس به تابلو فرش بافتی بعد از اماده شدن نقشه, از طریق تلفن با شما ارتباط برقرار شده و از طریق ایمیل , تلگرام , واتس اپ و یا هر راهی که شما بفرمایید فایل برای شما ارسال می شود.

Notice: Undefined property: stdClass::$imageMedium in /home/farsh96/domains/1farsh.com/public_html/modules/mod_vina_accordion_k2/tmpl/default.php on line 51
سفارشات معمولا چند روزه آماده میشه؟

سفارشات معمولا چند روزه آماده میشه؟

در حالت عادی سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش بافت بین ۵ تا ۸ روز و سفارش چاپ روی تابلو فرش ۱ تا ۲ روز کاری آماده میشن

 

کانال ما در تلگرام کانال ما در تلگرام کانال ما در ایتا کانال ما در ایتا کانال ما در آی گپ کانال ما در آی گپ کانال ما در سروش کانال ما در سروش پیج ما در اینستاگرام پیج ما در اینستاگرام

 

لطفا این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

خواندن 2367 دفعه

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (11)

Rated 5 out of 5 based on 1 voters
 1. آقای محمد صفامنش

کیفیت کارشون بسیار عالی بود و در سریعترین زمان ممکن سفارش بنده رو آماده و ارسال کردن
ممنونم از آقای رمضانزاده که هم سفارش رو آماده کردن و هم امکانی برای نظردهی رو در اختیار گزاشتن.

 
 1. سعید    آقای محمد صفامنش

خواهش میکنم انجام وظیفه بود
پیروز باشید

 
 1. mojde خانم
 1. 5 / 5

كارتون واقعا عاليه.هم از ارسال هم از كيفيت

 
 1. سعید    mojde خانم

خوشحالیم از رضایت شما
به امیدخریدهای بیشتر

 
 1. خانم نسترن شياركار

جنس و كيفيت كار بسيار عالي ، زمان تحويل دهي هم همون موقع كه ميخواستم بود. فقط اگه توش ابريشم هم كار بشه خيلي خوبه

 
 1. سعید    خانم نسترن شياركار

در یک فرش همه تلاش میکنند تا سفارش رو به بهترین نحو انجام بدن و به موقع تحویل مشتری بشه
توی تابلو فرش های بافتی امکان بافت ابریشم ( ابریشم مصنوعی مثل پلی استر) نیست چون تابلو فرش خوبی از کار در نمیاد
ابریشم های مصنوعی برای تابلوفرشای چاپی مناسب...

در یک فرش همه تلاش میکنند تا سفارش رو به بهترین نحو انجام بدن و به موقع تحویل مشتری بشه
توی تابلو فرش های بافتی امکان بافت ابریشم ( ابریشم مصنوعی مثل پلی استر) نیست چون تابلو فرش خوبی از کار در نمیاد
ابریشم های مصنوعی برای تابلوفرشای چاپی مناسب هستند

در پناه حق

ادامه مطلب
  آخرین بار در تاریخ حدود 1 ماه قبل توسط سعید ویرایش شد سعید
 1. خانم زهرا نصر
 1. 5 / 5

باسلام.
کیفیت کار عالی.من با تردید داشتم سفارش میدادم با پاسخگو بودن به سوالتم و گرفتن جوابم، کار راسفارش دادم وخداروشکر چیزی که میخواستم بود ☺ تابلو فرش عکس اقامون سواپرایز قشنگی بود

 
 1. سعید    خانم زهرا نصر

خوشحالیم از ۲ بابت
۱ اینکه تونستیم اعتمادتون رو جلب کنیم
۲ اینکه توی خوشحالی خودتون و حوشحال کردن همسرتون سهیم بودیم
امیدوارم بازم از ما خرید کنید

 
 1. آقای هادی سرایانی

سلام. کار به دستم رسید و بسیار عالی بود هم در طراحی و هم بافت.
والبته بابت خوش قولی شما هم سپاس.

 
 1. سعید    آقای هادی سرایانی

خواهش میکنم جناب سرایانی عزیز
خداروشکر که تونستیم اعتماد شما همکار گرامی رو نیز جلب کنیم

 
 1. آقای اسماعیل
 1. 5 / 5

باتشکر از کیفیت و سرعت. کار وپاسخگویی بنده راضی ام

 
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟